"עושים פסח" בקרית גת: היערכות מוגברת לקראת החג

"עושים פסח" בקרית גת:

היערכות מוגברת לקראת החג


אגף איכות הסביבה בעיריית קרית גת יחד עם החברה הכלכלית משקיעים מאמצים ומשאבים רבים בקידום ניקיון וטיפוח הסביבה הירוקה בעיר לרווחת התושבים במהלך כל השנה. בתקופת טרום חג הפסח הבא עלינו לטובה, תוגבר המערך העירוני באמצעות: מנופי גזם, משאיות אשפה, מכונות טיאוט, סיירות ניקיון ועובדי ניקיון, שטיפת טמוני קרקע ואחזקתם, שטיפה חמה למדרכות העיר, מבצע הדברה רוחבי, תגבור עובדי הגינון ושתילת פרחים, נקיון שטחים באמצעות כלים כבדים ועוד.


באגף מבקשים מהציבור לגלות אחריות, לשמור על הסביבה ולפעול על פי ההנחיות בנושאי השלכת פסולת המתפרסמות באופן קבוע באתר העירוני ובפייסבוק "עיריית קרית גת – העמוד הרשמי". בשבוע הקרוב צפויים לפרוס ברחבי העיר אשפתונים חדשים בסמוך לספסלי הפיקניק הייחודים שכבר הוצבו בפארקים. שימו לב, חל איסור מוחלט להשליך פסולת ברשות הרבים ויש להשליך את הפסולת המתאימה לכלי הקיבול המתאים ברחבי העיר. יש לפעול על פי ההנחיות ולהישמע להוראות הפינוי על פי ימים ועל פי שכונות בעיר כפי שמפורסם באתר ובמוקד העירוני 106.


מנהלת אגף איכות הסביבה, הדס פדידה מציינת כי: "בימים אלה, טרום  חג הפסח, ידועה ומוכרת לנו התופעה של השלכת הפסולת בכמויות גדולות מן הרגיל, לפיכך נערך האגף לפינוי תדיר יותר של האשפה והפסולת. אנחנו שבים וקוראים לתושבים לנהוג על פי ההנחיות ולפעול לשמירה על ניקיון העיר בתקופת החג ובכלל. אם נתקלתם בפסולת שהושלכה באופן לא מסודר אנא פנו למוקד העירוני 106 ודווחו על כך. בשבועות האחרונים הצבנו ספסלים חדישים ונגישים בפארקים לרווחתכם, אנא שמרו עליהם ועל הנקיון הכללי. ביצענו באמצעות החכ"ל גם הקמות נוספות של שטחי גינון חדשים, כיכרות ומגרשי ספורט סינטטיים - תתחדשו!".


תושבים יקרים, פקחי העירייה מבצעים בימים אלה אכיפה מוגברת על מנת למנוע השלכת פסולת שלא על פי ההנחיות.
אנחנו מאחלים לכל תושבי קרית גת חג פסח כשר ושמח, יחד נשמור על קרית גת יפה ונקיה!