רוקדות כל הדרך אל המקום הראשון

רוקדות כל הדרך אל המקום הראשון


בנות המרכז למחול מובמנט – רשת המתנ"סים בניהולו של רון כהן והדרכתה של ענבר קותה זכו במקום הראשון בתחרות הריקוד הארצית I Believe.


התחרות הארצית שהתקיימה בסינמה סיטי גלילות היתה השנה מאתגרת וקשה, כאשר בנות סטודיו מובמנט התחרו מול מרכזי המחול מהטובים בארץ. הודות לעבודה אינטנסיבית, מקצועית והודות לכשרונן הרב הן דורגו על ידי חבר השופטים במקום הראשון!
ברכות לרקדניות המדהימות: חנה לוי, שחר פנקר, ליפז אברה, ליאור רז, מעיין לוי, יהב חמו, מיקה רביבו, רומי שפנגר, תמרה בייפילד, אביה דהן, קרולינה קובליק, הדר לוי, מאיה טרטי, יהלי אמיר ויובל שמש שהביאו לנו הרבה הרבה כבוד! ישר כח בנות!


הבנות התחרו ברמת intermediate עם ריקוד בשם "העץ הנדיב" לצלילי השיר הקסום "כוכב" של אביתר בנאי. את הכוראוגרפיה בנתה ענבר קותה, ניהול אומנותי של רון כהן. התלמידות עברו במשך 3 חודשים ברציפות ובשבועות האחרונים כמעט בכל יום בשבוע נפגשו, התאמנו וחיזקו את הריקוד לקראת התחרות. הרקדניות זכו לשיתוף פעולה מלא של הצוות המקצועי וצוות רשת המתנ"סים שליווה, רכש תלבודות, סייע בהסעות, סדנאות העשרה ועוד. תודה מיוחדת להורים של הבנות שתמכו וליוו בכל רגע.


רון כהן מנהל סטודיו מובמנט ליווה את הבנות והתרגש איתן יחד והוסיף: "המרכז למחול שם דגש על יצירתיות וביטוי אישי, משמעת, פירגון, עבודת צוות, צניעות, התמדה, הקשבה ופירגון וכמו כן שמים דגש על מצוינות ורמה גבוהה ולראייה הבנות דורגו במקום הראשון וזה כבוד גדול. חשוב לציין שמתוך אג׳נדה, אנחנו לא מקיימים אודישנים לקבוצות התחרותיות במטרה לתת מקום אמיתי לכולם, כך שהקבוצה הייתה מגוונת מבחינת רמות. המדד העיקרי שלנו הוא רק הרצון של התלמידים להתמסר ולהפוך את הריקוד לחלק מחייהם".
צילום: גיטל פרס