ראש העיר קריית גת כפיר סויסה נכנס ללשכתו בפעם הראשונה

ראש העיר קריית גת כפיר סויסה נכנס ללשכתו בפעם הראשונה וחתם על תוכנית הביטחון: בשלב הראשון תחל עבודת מטה להצבת שערי ביטחון בכניסות לעיר


מבטיח ומקיים. ראש העיר הנבחר של קריית גת כפיר סויסה נכנס הבוקר (ב) בפעם הראשונה באופן רשמי ללשכת ראש העיר וחתם על תוכנית האב לשיקום הביטחון והחירום בעיר, כאשר בשלב הראשון יוצבו שערי חירום בכניסות לעיר בתום עבודת מטה, כפי שהתחייב לפני הבחירות.
ראש העיר כפיר סויסה: “הבטחתי לקדם תוכנית ביטחון לקריית גת שתיתן מענה לאתגרים הרבים עימם העיר נאלצת להתמודד. לצערנו, לנוכח ריבוי אירועי הפח"ע בגבולות הארץ ובתוך הערים יש צורך בשינוי משמעותי של תפיסת הביטחון בתוך העיר ואנו ננקוט במגוון של פעולות כדי להגדיל את מעגלי האבטחה לשמירה על ביטחון התושבים׳׳.
בשלב הראשון יוצבו מחסומי בטחון בשערי הכניסות לעיר ויעובה מערך הסיור, האבטחה, הפיקוח והשיטור העירוני בניידות, משמרות וכ"א נוסף." אמר ראש העיר הנכנס.
״אני מתחיל היום את כהונתי כראש העיר קרית גת בתחושת שליחות גדולה ומבין את גודל האחריות שהטלתם עליי, תושבי העיר היקרים. אני מתחייב לעשות הכל על מנת לדאוג לרווחתכם ולביטחונכם האישי, בכל תחומי העשייה המוניציפליים״.