קרית גת מובילה את רשימת התיכונים המצטיינים בישראל

מובילים חינוך מצוין: שבעה מקיפים מקרית גת

ברשימת התיכונים המצטיינים בישראל!

קרית גת מובילה את רשימת התיכונים המצטיינים בישראל!

משרד החינוך פרסום אתמול (ראשון) את רשימת המקיפים ברחבי הארץ שנבחרו למצטיינים בתחום הערכי, החברתי והלימודי לשנת הלימודים תשפ"ב- בראש הרשימה מובילים (דירוג 1):

מקיף אורט בוים
מקיף אורט גרוס
מקיף אורט שלאון תעופה וחלל
הישיבה התיכונית
ותיכון נתיבי רחל.
ואליהם מצטרפים גם מקיף אריה מאיר ומקיף אורט כרמי גת (דירוג 3).

ראש העיר אבירם דהרי: "מערכת החינוך צועדת יד ביד עם ההתפתחות האדירה של קרית גת, בקצב מהיר, תוך השקעה מתמשכת בתכני הלימוד, בפדגוגיה, בצוותים החינוכיים וגם בבינוי הפיזי וחידוש מבני בתי הספר והתוצאות לא מאחרות להגיע.
בשנה החולפת עמד אחוז הזכאים לבגרות על 92% ואחוז הזכאים לתעודת בגרות חברתית על תרומה לקהילה נושק ל 100%.
הממונה על החינוך והמשנה לראש העיר עו"ד חיים אברג'ל ציין בסיפוק כי זוהי תוצאה של עבודה קשה ומאומצת של כל העושים במלאכת החינוך בעיר.
ברכות חמות לתיכונים המצטיינים ומזל טוב לכל המשפחות הצעירות שמגיעות לגור בקרית גת ומפקידות את ילדיהם היקרים במערכת החינוך המצוינת של קרית גת".

התיכונים ברחבי הארץ נבחנו במספר מדדים מובילים בהם אחוזי הצטיינות במבחני הבגרות, שיעור הגיוס לצה"ל או שירות לאומי, מניעת נשירת תלמידים, קליטת תלמידי חינוך מיוחד ועוד. התיכונים מדורגים לפי אשכולות של 1-3 ובהתאם לכך מתוגמלים כספית עובדי ההוראה במקיפים בסכומים שנעים בין 3,297 שקל ל-8,793 שקל, ביחס למקומם בדירוג. בשנת הלימודים הנוכחית נבחנו בסך הכל 838 חטיבות עליונות מכל רחבי הארץ ומכל המגזרים, בהן 335 מקיפים זכו בתגמול ובתוכם 7 מקיפים מקרית גת- כבוד גדול!

מנהלת אגף החינוך זהבה גור ברכה על ההישג ואמרה: "מדי שנה המקיפים המצוינים שלנו זוכים להכרה על ידי משרד החינוך ומדורגים במקומות הגבוהים ביותר. גם השנה אנו מובילים את הרשימה ונמשיך ככל יכולתנו לקדם את תלמידי קרית גת להישגים לימודיים וערכיים בכל התחומים".
אני רוצה להודות ולשבח את שותפינו - משרד החינוך,  הממונה על המחוז והמפקחים וכן את רשת אורט על שיתוף פעולה הדוק, מתמשך  ומיטבי עם מנהלי בתי הספר  והצוותים החינוכיים בעיר.
לרשימת הזכאים הארצית היכנסו:

 

https://news.walla.co.il/item/3526894?utm_source=Generalshare&utm_medium=sharebuttonapp&utm_term=social&utm_content=general&utm_campaign=socialbutton&fbclid=IwAR2vWBvzrGHBABCokcQCDcXwbOH1nG41H5i25OfAKPfd9k9XNGt70b1xK-k