קייטנת השומר הצעיר חגגה סיום שנה!

קייטנת השומר הצעיר חגגה סיום שנה!

 

טקס הסיום של המחזור הראשון בקייטנת השומר הצעיר התקיים בשבוע שעבר במתנ"ס אדית לנוער, בנוכחות החניכים והפעילים, חיילי גרעין הנח"ל,  מדריכים, הורים ואורחים.

את הקייטנה שנמשכה שבועיים ימים הובילו חיילי גרעין הנח"ל יחד עם מדריכים מכיתות יא' מכל רחבי הארץ, שהגיעו בהתנדבות ובאהבה להדריך את הילדים.

 

הקייטנה שהתקיימה לאורך חודש יולי כללה פעילויות רבות ומגוונות לפי שכבות גיל כדוגמת ימי ספורט, יום קרקס ולוליינות, ימי יצירה, יום סגנונות ריקוד, יום כיף בפארק בראשית בתל אביב, יום חוויה בטיילת הדרום בו עסקו הילדים בהכנת פיתות בטאבון ופעילויות טבע רבות.

 

רכזת הקן גל רתם פנקס הוסיפה: "אני רוצה להודות למחלקת הנוער בעיר, על כך שאימצו אותנו באהבה וברוחב ידיים ועזרו לנו לפתוח חלון הזדמנויות לעשייה משמעותית משותפת. כמו כן שילוב הכוחות שלנו יחד עם בית הספר בגין ותיכון מאיר אפשר לנו חיבור לקהילה בשכונות ייחודיות בעיר, חשיפה ומענה לפעילויות ערכיות לאורך כל היום- בן אם באופן פורמלי ובאופן בלתי פורמלי. אני מודה לכולם על השותפות, האמון והעשייה הברוכה ומאחלת שנזכה להמשך יצירה וחינוך ערכי בעיר".

 

קן השומר הצעיר ימשיך בפעילותו גם לאורך חודש ספטמבר ויציע לתלמידים מגוון פעילויות רחבות. השומר הצעיר מזמין את ילדי העיר המקסימים לקחת חלק בפעילות הקן ולהירשם לפעילויות הקרבות.

 

לפרטים נוספים- מחלקת הנוער העירונית 08-6620875