פסטיבל "מפעלים מבפנים"- הבילוי שלכם לסוכות!

פסטיבל "מפעלים מבפנים"- הבילוי המיוחד שלכם לחול המועד

סוכות!

 

במהלך חול המועד סוכות, פארק התעשייה קרית גת יפתח למבקרים מכל רחבי הארץ ויציע סיורים נדירים במפעלים, משחק מרוץ המשפחות הגדול בחינם ובהרשמה מראש והופעה של אהוד בנאי בחצר חברת סטרטסיס. הפסטיבל יתקיים בחול המועד סוכות, יום ד' 26.9.18.

 

לאור ההצלחה בשנים הקודמות, פארק התעשיה בקרית גת יפתח את שעריו לקהל הרחב זו הפעם הרביעית ויארח סיורים במפעלים ומופע ערב של הזמר אוהד בנאי. עיריית קרית גת וחברת ניהול פארק התעשיה י.ש. גת מזמינים אתכם ליהנות מחוויה ייחודית לכל המשפחה, הזדמנות נדירה לסייר ולהציץ.


לפסי היצור בחברות ובמפעלים הבינלאומיים של אחד מפארקי התעשייה המתקדמים בארץ. במסגרת הסיורים, יזכו המשתתפים להיחשף לתהליך המרתק, של ייצור המוצרים ואופי העבודה במפעלי תעשייה והיי-טק שונים. משתתפי הפסטיבל יחשפו לתעשייה על גווניה ופניה השונים ולשיטות טכנולוגיות מתקדמות.

 

לצד הפעילויות והסיורים המרתקים ייהנו המשתתפים מהופעה LIVE של היוצר המוערך אהוד בנאי בהופעה מרגשת כולל להיטיו הגדולים והמוכרים.

 

במהלך הפסטיבל יתקיים מרוץ המשפחות הגדול, משחק חברתי חווייתי למשפחות בסגנון תכנית הטלוויזיה המרוץ למיליון. תחרות אתגרים בה הילדים וההורים מבצעים משימות לאורך הפארק, מתחרים עם יתר המשפחות מי תסיים את המשימות, תצבור מיליון נקודות ותגיע ראשונה לקו הסיום. האתגרים מצריכים שיתוף פעולה, עבודת צוות, חשיבה יצירתית, קבלת החלטות, מזל והכי חשוב אתם נהנים מפעילות חווייתית מגבשת לכל המשפחה. בסוף המרוץ תקבל כל משפחה תעודת השתתפות ומדליות לילדים.

 

דגן יהל, מנכ"ל י.ש. גת, חברת ניהול פארק התעשייה קרית גת: "אנו גאים ונרגשים לקיים את פסטיבל 'מפעלים מבפנים' זו הפעם הרביעית. אני רואה חשיבות עליונה בחשיפת התנופה של העיר באופן כללי ושל פארק התעשייה באופן ספציפי לכלל תושבי הארץ. אנו מזמינים את הקהל הרחב, בכל הגילאים לבוא ולהיחשף לחברות השוכנות בפארק התעשייה והן לחוויה של הפעילויות המתוכננות בפארק".

מערך הסיורים במפעלים (מותנה בהרשמה מראש).


אינטל: אנו מזמינים אתכם להכיר מקרוב את עולם המיחשוב והטכנולוגיה. במסגרת הביקור תחשפו לתהליך המורכב והמופלא של ייצור השבבים והשפעתם על חיינו, תבקרו ותצפו במתרחש בחדר הנקי. משך הסיור: כשעתיים.

שריונית חוסם: שריונית חוסם פותחת בפניכם דלת לעולם של חדשנות עיצוב ומגוון. החברה הינה יצרנית מובילה של דלתות כניסה ופנים, במגוון העיצובים והצבעים הגדול בישראל. בסיור נלמד את התהליך אותו עובר הדלת ממצב של חומר גלם ועד שהיא מגיעה לפתח ביתכם. משך הסיור: כ-50 דקות.

מפטגון: חברה המתמחה בהתקנת מע' מיכשור ובקרה לתעשייה התהליכית ומעניקה שירותים בתחום החשמל המכניקה והצנרת למפעלים העוסקים בתחומי המוליכים למחצה ותעשיות המזון. משך הסיור: כ-60 דקות.

פריץ: עוסקת בעולם השילוח הבין לאומי, בסיור נגלה איך מנהלים מרכז לוגיסטי של אלפי פריטים, איך משלחים מכולות בים ובאוויר ואיך מנהלים שרשרת אספקה בכל רחבי הגלובוס.


אינדיגו hp: במהלך הסיור ב HP חטיבת אינדיגו תוכלו להתוודע לעולם הדפוס הדיגיטלי, לראות את טכנולוגיות הייצור המתקדמות במפעל הדיו ElectroInk ולמצוא עולם שלם של אפשרויות.

Stratasys סטרטסיס: מפעל למדפסות תלת מימד, מספק פתרונות לבניית אב טיפוס וייצור. הסיור ייקח את הקהל לצפות בפס היצור של מדפסות תלת מימד הנמצאות בחוד החנית של התחום בארץ ובעולם. משך הסיור: כ-60 דקות.

אייר פרודקטס: חברת אייר פרודקטס ישראל משמשת כזרוע הישראלית של הקונצרן הבינלאומי Air Products. בארץ ישנם שני מפעלים להפרדת אוויר (לחנקן, ארגון וחמצן במצב צבירה נוזלי). המפעלים בארץ מספקים בין השאר גזים למפעלי אלקטרוניקה באמצעות צנרות. את הסיור נתחיל במבט על מתקני המפעל  וחדר הבקרה המשוכלל השולט על תפעולו. נצפה במצגת המסבירה על השימושים של הגזים בתעשיית האלקטרוניקה ובתעשיות אחרות. לאחר מכן נבצע מספר ניסויים באמצעות חנקן נוזלי (טמפ' של 196- צלזיוס). משך הסיור: כ-90 דקות.

חווה החקלאית "אתכלית": היא פרויקט קהילתי-חברתי מרתק, ומרכז יחיד במינו לשימור ולימוד המורשת התרבותית של יהודי אתיופיה. החווה מזמינה את הקהל ללמוד ולגלות את החקלאות האתיופית הכתיבה האמהרית  ואמנות הבניה בבוץ. משך הסיור: 75 דקות +סדנא.

עלה אקולוגיה: מפעל ייחודי וחלוץ בארץ בטיפול בפסולת תעשייתית בטכנולוגיות מתקדמות ובאופן המתחשב בסביבה.
מרכז המבקרים מזמין אתכם לחוויה ערכית אותנטית אישית וישירה –סיפור של הגשמת חזון בתחום איכות הסביבה, סיפור יצירתי מלא בקסם והומור. משך הסיור: 75 דקות..


הפסטיבל יתקיים ביום ד' (26.9.18) בין השעות 09:00-22:00
בפארק התעשייה קרית גת, אשלגן 19
עלות הסיורים: 10 שקלים מגיל 16 ( לילדים ללא עלות)
עלות כרטיס להופעה של אהוד בנאי (כניסה מגיל 12): 30 ₪

מצ"ב קישור לפרטים ורכישת כרטיסים לפסטיבל 'מפעלים מבפנים': https://factoriesinside.co.il/

 

 

לוח אירועים
לכל האירועים