פסטיבל חנוכה ה-6 בקרית גת:

רשת המתנ"סים מקיימת זו השנה השישית את פסטיבל חנוכה לכל המשפחה. באי הפסטיבל נהנים מדי יום מקבלת פנים חגיגית בבית רחל שכוללת הפעלות לילדים במגוון גילים, סדנאות תיפוף ומוסיקה, עמדות יצירה ואיפור, מתחם אינטראקטיבי של משחקים, עמדת צילום סלפי, מופע בועות סבון, קרקס וביום האחרון של הפסטיבל מתחם מוזיאון אינטראקטיבי "יהי אור" במסגרתו לומדים הילדים והוריהם על נפלאות האור תוך יצירה בכתב סתרים, מירוץ אחר סופגניות החג והכל הכל בחושך!

 

לאחר קבלת הפנים נהנות המשפחות משלוש הצגות קלאסיות ומושקעות: דירה להשכיר, שקשוקה ושוד הלימונים הגדול ועלי באבא ו-40 השודדים בבכורה ארצית ובמחירים שווים לכל נפש.
חנוכיה מיוחדת בגובה של שלושה מטרים שהוצבה ברחבת היכל אדית הודלקה ביום הראשון של הפסטיבל יחד עם הילדים, ההורים ונציגים מחב"ד.

 

ברשת המתנ"סים בהנהלת אמיר בן שמחון ורבקה בוזגלו ברכו את באי הפסטיבל ואמרו: "אנו שמחים שנפלה בחלקנו הזכות לפתוח את פסטיבל חנוכה ה-6 בקרית גת ולראות את המוני העיר והסביבה מגיעים לחגיגת חנוכה שהולכת וגדלה משנה לשנה הודות לראש העיר אבירם דהרי, צוות המתנ"ס, מחלקת התרבות בניהולה של נורית אזרד וכמובן ילדי העיר והוריהם שהגיעו. אנו מזמינים אתכם ליהנות מעוד יומיים של פסטיבל, חג חנוכה שמח ומואר!"

*צילום: מאירה גוראי רז*