פסטיבל הנוער 2019- קיץ של כוכבים בקרית גת!

פסטיבל הנוער 2019- קיץ של כוכבים בקרית גת!

 

פסטיבל הנוער ה-5 הגדול משך אלפים מתושבי העיר, נוער, ילדים ומבוגרים שפקדו את

האמפי העירוני ונהנו מיומיים גדושים בהופעות והפתעות. רשת המתנ"סים העירונית

ומחלקת הנוער גייסו כוכבים חמים בעולם הילדים והנוער שעלו בזה אחר זה על הבמה

המרכזית בהם:

נועה קירל, יהונתן מרגי, להקת פורמולה, שקד קוממי, שלישיית טריקולור, רידמאניה

וכמובן מופעי הפזמונוער של המותג העירוני בהפקת אבי כוכב ועוד המון הפתעות.

 

הפסטיבל שנחגג זו השנה החמישית ברציפות, בימים האחרונים של החופש הגדול, זוכה להצלחה רבה בקרב תושבי העיר והסביבה, המופעים כולם היו ללא עלות הודות להשקעה של עיריית קרית גת בניצוחן של מחלקת תרבות ואירועים ברשת המתנ"סים העירונית.

ביום הראשון לפסטיבל נהנו המשתתפים ממופע של כוכבת הילדים המובילה בארץ נועה קירל ומלהקת פורמולה המוכרת. נוסף להן נהנו הילדים והנוער משלל הופעות ריקוד, דוכנים ואטרקציות לילדים וממצעד מוסיקלי מהנה בניצוחם של הכישרונות של אבי כוכב. ביום השני של הפסטיבל נהנו המשתתפים מהופעה של הזמר ובוגר תכנית "הכוכב הבא", יהונתן מרגי, שהקפיץ את הקהל עם מיטב הלהיטים שלו. בנוסף אליו הופיע גם שקד קוממי, זמר וכוכב "הישרדות" שבא גם הוא לעשות שמח. עוד נהנו המשתתפים ממופעי ריקוד ושירה והאמפי התמלא בדוכנים מגוונים ואטרקציות לילדים ולמשפחות.

לצד מופעי השירה נהנו המשתתפים ממופעי אקרובטיקה ופעלולים וכוכבי מובמנט והפתיעו במופעי ריקוד מגוונים. בקהל הסתובבו צוותי תאטרון רחוב שדאגו לאווירה ייחודית ומשעשעת. במהלך היומיים הנעים די-ג'יי מתן אוחנה בשירים ולהיטים את אוזניו של הקהל- רחבת האמפיתאטרון הייתה מלאה עד אפס מקום. היה זה פסטיבל שסיפק הרבה מוסיקה טובה ורגעים בלתי נשכחים.

תודות מיוחדות לעיריית קרית גת, הנהלת רשת המתנ"סים העירונית בניהולו של אמיר בן שמחון, למנכ"לית העירייה רבקה בוגזלו, לצוותי מחלקות תרבות בהובלת נורית אזרד, מחלקת אירועים בהובלת אוריה אריס, לאבי כוכב והכשרונות, למועצת הנוער העירונית, לאגפי העירייה בטחון וסדר ציבורי, שפ"ע ואיכות הסביבה, חברת אבטחה ניצנים וכוחות הביטחון וההצלה.

נתראה בשנה הבאה עם אומנים חדשים, כישרונות צעירים וקהל קרית גתי מיוחד במינו.

בשבוע הבא בהיכל אידית צפוי להתקיים ערב העדות המסורתי של קרית גת בהשתתפות דורון מזר עם דוכנים מגוונים שייצגו את כל קהילות העיר. הכניסה חופשית, הקהל מוזמן!

כמו כן מציינים במתנ"ס כי ההרשמה לעונת המנויים בעיצומה. לרישום ופרטים נוספים: 08-6620862/3.

אנו מאחלים בהצלחה לכל התלמידים בשנת הלימודים החדשה!

***צילום: מאירה גוראי רז ומוריס חתן***

לוח אירועים
לכל האירועים