פסטיבל הנוער 2018- קיץ של כוכבים בקרית גת !

פסטיבל הנוער 2018- קיץ של כוכבים בקרית גת !

 

פסטיבל הנוער ה-4 הגדול משך אלפים מתושבי העיר, נוער, ילדים ומבוגרים שפקדו את האמפי העירוני ונהנו שלושה ימים גדושים בהופעות והפתעות. רשת המתנ"סים העירונית ומחלקת הנוער גייסו את מיטב כוכבים החמים ביותר בעולם הילדים והנוער שעלו בזה אחר זה על הבמה המרכזית בהם: ישי ריבו, סאבלימינל, יובל המבולבל, עידו בי וצוקי, גיל ויין, ג'ובי, אפוקליפסה ומופע הצדעה מרגש וחגיגי לפזמונוער לרגל 40 שנות פעילות של המותג העירוני בהפקת אבי כוכב.

 

הפסטיבל שנחגג זו השנה הרביעית ברציפות בימים האחרונים של החופש הגדול זוכה להצלחה רבה בקרב תושבי העיר והסביבה, המופעים כולם היו ללא עלות הודות להשקעה של עיריית קרית גת וניצוחן של מחלקות אירועים, תרבות ונוער ברשת המתנ"סים העירונית. תודה מיוחדת למשרד התרבות והספורט על הסיוע בהפקת האירועים.
היום הראשון לפסטיבל הוקדש למשפחות: הגילאים הצעירים נהנו ממופע של כוכב הילדים המוביל בארץ יובל המבולבל ובערב כבש את הבמה הזמר הצעיר והמוכשר, תגלית השנה, ישי ריבו שהקסים את הקהל עם שיריו בצניעות כובשת ובמילים שחודרות ישר ללב. האמפי התמלא בדוכנים לילדים ולמשפחות. היומיים הנוספים הוקדשו לנוער של קרית גת שנהנה ממופע של כוכב ההיפ-הופ סאבלימינל ושורת הכוכבים עידו בי וצוקי, גיל ויין, ג'ובי, ואפוקליפסה.
אחד האירועים המרגשים ביותר בפסטיבל נערך ביום השני לפסטיבל במסגרת אירוע הצדעה לפזמונוער בניצוחו של אבי כוכב ובהשתתפותם של כוכבי קרית גת מכל הזמנים בהם עדן אמזלג, שי רביזדה, מלי ויצחק סוויסה, אושר בחטה ועוד.  13 צמדים עלו בזה אחר זה ושרו ממיטב השירים בערב קסום בהנחיית דולב יפרח בוגר המרכז לשירה וכיום בלהקה צבאית.


לצד מופעי השירה, עלו לבמה גם כוכבי הפירומניה והפתיעו במופעי אקרובטיקה, לדים ופעלולים. בקהל הסתובבו צוותי תאטרון רחוב שדאגו לאווירה ייחודית.
רחבת האמפיתיאטרון הייתה מלאה עד אפס מקום. בני הנוער הנרגשים הצטלמו עם הכוכבים בזה אחר זה. היה זה פסטיבל שסיפק הרבה מוסיקה טובה ורגעים בלתי נשכחים.


תודות מיוחדות לעיריית קרית גת, הנהלת רשת המתנ"סים העירונית בניהולם של אמיר בן שמחון ורבקה בוזגלו, לצוותי מחלקות תרבות בהובלת נורית אזרד, מחלקת אירועים בהובלת אוריה אריס וצוות מחלקת הנוער הנפלא, למועצת הנוער העירונית שזכתה באחרונה באות מועצה מצטיינת מטעם משרד החינוך, למנחה המוכשר צליל שווימר בוגר מועצת הנוער העירונית, לאגפי העירייה בטחון וסדר ציבורי, שפ"ע ואיכות הסביבה, חברת אבטחה ניצנים וכוחות הבטחון וההצלה.


נתראה בשנה הבאה עם מלא אומנים, כישרונות צעירים חדשים וקהל קרית גת אדיר ומיוחד סמינו.
בשבוע הבא צפוי להתקיים ערב העדות המסורתי של קרית גת בהשתתפות אומנים נבחרים כגון ציון גולן, שימי רון, חזי פניאן, משה ענקי וחיים סוזנה עם ייצוג לכל קהילות העיר. הכניסה חופשית, למעוניינים בפרטים נוספים: 053-3413048.
כמו כן מציינים במתנ"ס כי ההרשמה לעונת המנויים בעיצומה וכי הצגת הפתיחה "סוליקא-" בכיכובה של נסרין קדרי כבר ממש מעבר לפינה. לרישום ופרטים: 08-6620862/3.


בהצלחה לכל התלמידים בשנת הלימודים החדשה!

 

 

לוח אירועים
לכל האירועים