פותחים שנה במכללת הגמלאים בקרית גת

תקופת החגים מסמלת התחלות חדשות ומרעננות וכמדי שנה היא גם אות הפתיחה לעונת הפעילות של מכללת הגמלאים בקרית גת, שהתכנסה לפתיחת עונה חגיגית - סיפתח מוצלח ומעורר צפיות.

 

הבוקר נפתח במופע של הרובע הלטיני ושירים עם טעם של פעם בניצוחו של אמיר שרייבר וברכות של יו"ר מכללת הגמלאים יצחק אטיאס, ממלאת מקומו טובה רויף ומנכ"ל רשת המתנ"סים אמיר בן שמחון שאיחלו לפעילים שנה טובה ומוצלחת. ברשת המתנ"סים מציינים בשמחה כי מדי שנה היקף הפעילות של מכללת הגמלאים הולך וגדל וחברים חדשים מצטרפים לשורות המכללה. במחלקת התרבות ציינו לטובה את שיתופי הפעולה והתכנים הייחודים עבור בני הדור השלישי בעיר.

 

את מופע הפתיחה פקדו גמלאים וותיקים לצד גמלאים חדשים שהגיעו להתרשם מפעילות המכללה והחליטו מהר מאוד להצטרף באופן קבוע לפעילות. במסגרת המפגש הראשון חולקו חוברות ייחודיות שהופקו במיוחד ומכילות את מגוון האירועים והפעילויות שצפויות להתקיים במסגרת המכללה בשנה הקרובה. בין היתר יהנו הגמלאים מהרצאות מגוונות בנושאי אורח חיים, מוסיקה, אהבה, ציונות, היסטוריה, תיירות, פסיכולוגיה, כלכלה, תנ"ך, אמנות ועוד ועוד הרצאות מרתקות לצד סיורים וטיולים כגון יום פינוק וגיבוש בחמי געש, טיול בעקבות יהדות תימן, נופש בים המלח, טיול בבקעת הירדן וטיול בערי השרון.

 

באי אירוע הפתיחה נהנו בסופו מכיבוד חגיגי והתגובות הנלהבות השאירו טעם של עוד. ניפגש במפגשים הבאים ועד אז שנה טובה ומצלחת לכל גמלאי קרית גת !

 

לחוברת הפעילות והרצאות 2018-2019