פורום התעסוקה העירוני למען קידום קריירה ותעסוקה איכותית לתושבי קריית גת

פורום התעסוקה העירוני למען קידום קריירה ותעסוקה איכותית לתושבי קריית גת

פורום תעסוקה עירוני בהובלת מנכ"ל העירייה חיים בכר, נערך השבוע בהשתתפות גורמים העוסקים בתחום התעסוקה בהם מרכז הצעירים תנופה, לשכת התעסוקה בקריית גת, אגפי עירייה שירותים חברתיים, קליטה, מעוף לעסקים קטנים ועוד. במסגרת הפורום הוצגו הפעולות שנעשו עד כה בתחום במטרה לעודד את צעירי העיר למצוא תעסוקה הולמת, תוך חשיפת קורסים, הכשרות והכוונה ייעודית.

את הפורום העירוני מוביל מנכ"ל העירייה חיים בכר שביקש לשכלל את מערך המענים שניתנים בתחום התעסוקה לתושבי קריית גת תוך התחשבות במאפייני האוכלוסייה השונים, ושימוש באמצעים מתקדמים כמו AI המשולבים בקורסים הניתנים וזאת לצד סיעור מוחות בין הגורמים ושילוב מיטבי של העולם המקוון לדורשי העבודה.

אודליה סבג מנהלת מרכז הצעירים קריית גת הוסיפה: "אנחנו ממשיכים את שיתוף הפעולה הפורה בין הגורמים העוסקים בתחום התעסוקה בקריית גת. המטרה שלנו להנגיש לצעירים את עולם התעסוקה, לספק להם כלים כמו קורסים מעולים שיזמנו באחרונה בתחום האוריינות הדיגיטלית, קורסים מקצועיים בתחומי תעשייה, קורסי יזמות עסקית, לימודי שפה וימי גיוס למעסיקים מובילים לצד קיום ירידי תעסוקה עירוניים ופיתוח מערכת ליווי ייחודית למרכז הצעירים שמאפשרת לכל צעיר וצעירה בעיר לעקוב אחר המידע שלהם, הזכויות שלהם ולמצות את הפוטנציאל שלהם. אני מבקשת להודות לכל השותפים שלוקחים חלק בפורום העירוני".
בשנה האחרונה זכו 1800 תושבי קריית גת לקחת חלק בקורסים בתחום האוריינות הדיגיטלית בהובלת עירית קריית גת וחברת אקסיומה המובילה את הקורסים במסגרת ארצית. החברה שיבחה את אופן הפעילות בקריית גת וההיענות הרבה של התושבים שלקחו חלק והעשירו את הכישורים שלהם בעולם הדיגיטלי. במרכז תנופה הסבירו כי לאור הצלחת הפרויקט והביקוש הרב יבחנו המשך ופתיחת קורסים נוספים בתחום.
על מנת להמשיך ולהתעדכן בקורסים הנפתחים ניתן לפנות למרכז תנופה ולצפות בעלון החודשי המפרט על כלל הקורסים הנפתחים. טלפון מרכז תנופה: 08-6811871