ערב הוקרה לחיילים ומתנדבי שרות לאומי ואזרחי

במוצאי שבת האחרונה, 27.1, התקיים ערב הוקרה שמח ומקפיץ לחיילי ומתנדבי העיר קריית גת.

את הערב פתחה מנהלת אגף נוער וצעירים אודליה סבג בהצדעה ובהוקרה לצעירים המתנדבים: "הערב אנחנו מצדיעים לכם על השליחות ועל השירות המשמעותי שלכם כל אחד ביחידה ובמקום שלו. העיר קריית גת גאה בכם ואנחנו במרכז הצעירים שמחים ומברכים על כך שניתנת לנו הזכות מדי שנה לקיים ערב חגיגי זה".

עיריית קריית גת מובילה מהפכה בתחום הצעירים בעיר עם הקמתו של מרכז הצעירים וכיום משלימה את בנייתו של המרכז החדש. מדובר במבנה חדשני, מאובזר ומתקדם שיכלול גם HUB- חלל עבודה משותף ליזמים סטראפיסטים, עסקים צומחים ובעלי רעיונות.

הבית החדש יאפשר לנו לסייע לכם צעירים וצעירים לקיים קורסים מקצועיים וטכנולוגיים, הכשרות איכותיות שמתאימות לשוק העבודה כיום. תקום מעבדה טכנולוגית מאובזרת בסיוע אינטל שתכלול ציוד רב, מחשבים ומדפסות תלת מימד שיעמדו לרשותכם. לצד כל זאת, נמשיך עם מיטב ההרצאות שלנו במרכז תנופה לנוער וצעירים, נסייע לכם עם קורסי פסיכומטרי איכותיים ומסובסדים, במות לכשרונות צעירים וערבי תרבות ומוסיקה כמו שאנו מקיימים הערב.

זו השנה הרביעית שמרכז תנופה לנוער וצעירים מקיימת ערב הוקרה לחיילים ומשרתים בשרות האזרחי והלאומי. בערבי ההוקרה מתארחים מיטב האומנים בארץ, והשנה התארח אצלנו הזמר איתי לוי. באולם מלא מפה לפה היה קשה לפספס את התלהבות הקהל, שכבר בשיר הראשון נעמד על רגליו והריע לזמר איתי לוי, שלא אכזב ונתן הופעה מכל הלב.

קריית גת לשמחתנו מובילה בטבלאות השירות המשמעותי ובעיקר הטכנולוגי בישראל עם פרוייקטים ייחודים של חיל תקשוב ועתידים. ערב ההצדעה מתווסף לפעילות רבה שמתקיימת לחיילים בעיר כגון: סדנאות שחרור מושקעות, פרויקט "מחשב לכל קצין" במסגרתו מעניק ראש העיר מחשב נייד לבני העיר שבחרו לצאת למסלול קצונה בכוחות הבטחון וההצלה, הכוונה לחיים האזרחיים ועוד.

בסיום הערב חולקה מתנה לכל מתנדב - מטען נייד בשווי 100 ₪.
חיילים ומתנדבים תושבי העיר שרוצים לממש את המתנה הניתנת להם מוזמנים להגיע למרכז תנופה לנוער וצעירים בימי א'-ה', בין השעות 8:30-16:30, קניון לב העיר קומה 3, 08-6811871.

תודה לכם חיילות וחיילים, מתנדבים ומתנדבות יקרים שלנו, מרכז תנופה לנוער וצעירים, רשת המתנסים ועיריית קריית גת מצדיעים לכם!