עונת המנויים החדשה נפתחה ברשת המתנ"סים קרית גת

ההצגה המושקעת והמבוקשת "סוליקא" מבית תאטרון באר שבע, נבחרה לפתוח את עונת המנויים בהיכל התרבות קרית גת והועלתה השבוע בפני אלף ושלוש מאות תושבי העיר והסביבה. ההצגה בהשראת סיפורה האמיתי של סוליקא הצדיקה, הנערה היהודייה מטנג'יר, שנקרעה בין אהבתה לבין אמונתה ונאלצה להיאבק על עקרונותיה, על אמונתה ועל כבודה דווקא בימיו המפוארים של הדו־קיום היהודי-ערבי במרוקו. הפקה רבת משתתפים בליווי תזמורת שזכתה לתשואות רבות בקרב הקהל. בין המשתתפים הרבים, הזמרת נסרין קדרי שהרעידה את האולם בקולה המיוחד לצד רעות אלוש בתפקיד הראשי כסוליקא.

 

הקהל נהנה מקבלת פנים חגיגית ומושקעת במיוחד: ברחבת ההיכל הופיעו רקדניות במופע אש מרהיב לצד מוסיקה וכיבוד מרוקאי עשיר של מתוקים ומטעמים מכל טוב.

 

מנכ"ל הרשת, אמיר בן שמחון, בירך את הקהל שהגיע "בשמי ובשם יו"ר דירקטוריון המתנ"ס רבקה בוגזלו אנו מאחלים לכם עונת מנויים מהנה ומזמינים אתכם ליהנות מהמגוון הרחב של כל סדרות המנויים. אני מבקש להודות לראש העיר אבירם דהרי על תמיכתו לקידום ההיכל וכן תודות מיוחדות למחלקת התרבות בניהולה של הגב' נורית אזרד, לברי מזרחי מנהלת סל המנויים על הפקת הערב ולהילה ולצוות מחלקת התרבות".

תגובות הקהל היו נרגשות ומפרגנות, על פתיחת העונה המוצלחת:  "הצגה מרשימה שהיוותה שיא לערב מהנה וחגיגי, מצפים כבר להצגות הבאות".

 

במחלקת התרבות מבקשים להודות לכל העובדים היקרים על עבודתם לאורך השנה ומזמינים את תושבי העיר ליהנות מהמשך עונה מגוונת ועשירה. בימים אלה נמצאת בעיצומה מכירת הכרטיסים לפסטיבל חנוכה - שלושה ימים של סדנאות, מופעים והצגות לכל המשפחה בבית רחל והיכל התרבות, לצד קבלת פנים חגיגית בכל ימי הפסטיבל. בין ההצגות: עלי באבא ו-40 השודדים בבכורה ארצית, דירה להשכיר, שקשוקה ושוד הלימודים הגדול ועוד.
לפרטים נוספים מרכז שירות לקוחות בית רחל: 08620862/3/8

 

חסכנו לכם זמן יקר! מעתה ניתן לרכוש כרטיסים דרך האתר והפייסבוק ולקבלם לנייד או למייל MATNASKG.SMARTICKET.CO.IL

*צילום: מוריס חתן*

לוח אירועים
לכל האירועים