עדכון קווי התחבורה הציבורית בקרית גת

עדכון קווי התחבורה הציבורית בקרית גת החל מה-15.1.23!
שימו לב - המידע מובא אליכם באדיבות חברת דן בדרום - נסיעה טובה!!!
לפרטים נוספים ניתן לפנות למוקד דן בדרום בטלפון: 5467*
צפו בחוברת העדכונים המלאה: חוברת קרית גת

 

להלן עיקרי השינוי:

 

 

עדכון קווי תחבורה- לפרטים נוספים יש לפנות למוקד מידע דן בדרום

 

מהפכת התחבורה בקריית גת יצאה לדרך!!

לאור האכלוס המאסיבי של שכונת כרמי גת באלפי משפחות חדשות בכל שנה, דרשה העירייה ממשרד התחבורה להתחיל וליישם  מערך תחבורה ציבורית בעיר המותאם לקצב הגידול המואץ של קרית גת.

במערך החדש של התחבורה הציבורית בעיר שולבו:
👍 קישוריות מקסימלית של ריבוי קווים עירוניים בין העיר הוותיקה לכרמי גת ולא רק 2 קווים כפי שהיה עד כה.

👍 תדירות המותאמת לשעות פעילות מוסדות החינוך בכרמי גת על מנת להקל על כלל התלמידים המגיעים למוסדות החינוך בתחבורה ציבורית.

👍 קיצור מסלול הנסיעה בחלק מהקווים לצד קווים מאספים עם אפשרות נוחה לביצוע מעבר בין הקווים.

👍 הפעלת קו עורקי מהיר בין כרמי גת לעיר הוותיקה לצד קו אחר שיחבר בין כל הרובעים עבור שיפור הניידות בין אזורי המגורים למוקדי המסחר.

👍 חיזוק הקשר בין כרמי גת לתחנת הרכבת והתאמת לוח הזמנים של האוטובוסים ללוח הזמנים של הרכבת בדגש על הרכבת לכיוון תל אביב.

👍 הפעלת מסוף האוטובוסים  (במתחם שהוגדר לצורך כך מראש בתכנון העירוני הסטטוטורי) בסמוך ובקרבה למתחם מוסדות החינוך על מנת להנגיש את התחבורה הציבורית לשימוש התלמידים ועל מנת להקטין עד למינימום את הצורך בהסעת הורים את ילדיהם ובכך להפחית  בצורה משמעותית את עומסי התנועה בשעות ההגעה למוסדות החינוך והיציאה מהם.

אנו מבקשים מהתושבים ומההורים ללמוד היטב את המסלולים ולוחות הזמנים של הקווים החדשים על מנת ליהנות מהשינוי החיובי שנעשה, עם זאת אנו לוקחים בחשבון שייתכן שישנם שינויים שיכבידו על חלק מהתושבים ובימים אלו אנו מרכזים את הפניות דרך הדוברות על מנת להמשיך ולעשות הכל על מנת להמשיך ולייעל התנועה בעיר האטרקטיבית ביותר כיום בישראל למשפחות צעירות ואשר הופכת אט אט לנגד עינינו ממש למרכז החדש של ישראל.

כמו כן ההורים המסיעים את ילדיהם לבתי הספר מתבקשים לשמור על חוקי התנועה והוראות הסדרי התנועה במקום על מנת לשמור על בטיחותם של התלמידים ומשתמשי הדרך ועל זרימת התנועה כסדרה.

בימים אלו אף נתחיל בהקמת חניה ומתחם נשק וסע בחזית בית ספר בגין על מנת לפזר עומסים וליצור אלטרנטיבה נוספת ללא ממשק עם מסוף האוטובוסים.

בע"ה ובישועתו תמשיך עיריית קריית גת בפיתוחה המואץ של  העיר קרית גת במקביל לשיפור מתמיד של איכות החיים בה למרות כל האתגרים והמורכבויות הנגזרות מהפיתוח המואץ.