נחנכו גני האשכולית המחודשים

כחלק ממערך שיפוץ וטיפוח גני הילדים ברחבי קרית גת שמובילה עיריית קרית גת ומרכז מריאן לגיל הרך, נחנכו היום גני האשכולית המחודשים במעמד ראש העיר אבירם דהרי, הממונה על הגנים רבקה בוזגלו, מנכ"ל מרכז מריאן יואל רחמים, צוות הגננות, הילדים והוריהם הנרגשים.

 

הגן עבר שיפוץ וטיפוח, החצר מותאמת למשחקים בימי הקיץ והחורף, הונחו מרבדי דשא סינטטי איכותיים, המתקנים חודשו ונצבעו וכן הובאו מתקנים חדשים. ההורים וצוות הגננות בגני האשכולית ברכו על הנעשה בגני הילדים ובמרכז מריאן הסבירו כי זוהי יריית הפתיחה לשיפוץ וחידוש יתר הגנים בעיר, כשהיעד הבא הוא גן הכרמל (טיפולי), גן תמר וכלל גני גליקסון.

 

הילדים הנרגשים גזרו יחד עם ראש העיר, אבירם דהרי את הסרט ויחד שרו שירים לכבוד קרית גת ולכבוד חג הפורים הקרב ובא, תוך שהם מנופפים בדגלי העיר.

 

ראש העיר, אבירם דהרי, ציין את תודתו למרכז מריאן והצוות שחידש את הגן ואף ציין את הערכתו העמוקה להורים, שליוו את התהליך מתחילתו ועד סופו.

 

הורי הילדים וצוות הגן חילקו תעודות הוקרה וציינו את תמיכתם של יו"ר  דירקטוריון  מרכז מריאן וסגנית ראש העיר שולמית סהלו, מנכ"ל מרכז מריאן יואל רחמים והממונה רבקה בוזגלו אשר מקדמים בתנופה את השינוי.

 

לסיום, חילק ראש העיר וצוות הגננות משלוחי מנות לילדים, שהחלו בהפסקה פעילה וכייפית במיוחד בחצר הגן המחודשת והמטופחת.

 

תודות מיוחדות לצוות העובדים שפעל בשבועות האחרונים לחידוש הגן: יואל אלימלך, מוריס אזולאי, חיים דהן ואברהם.