משרד הכלכלה והתעשייה: אושר מענק למפעל התעשייתי אי.פי.יו בקרית גת

התעשייה בקרית גת בתנופה!
משרד הכלכלה והתעשייה אישר מענק להעתקתו והרחבתו של המפעל התעשייתי אי.פי.יו תעשיות בע"מ לאזור התעשייה בקרית גת
שר הכלכלה והתעשייה, אלי כהן: "פתיחת מפעלים וחברות לצד קידום התעשייה והתעסוקה בכל רחבי המדינה, ובפריפריה הדרומית בפרט, הינה משימה הנמצאת בראש סדר העדיפויות של משרד הכלכלה והתעשייה. לצד פיתוח הקרקע, המשרד דואג למתן מענקים ופועל ליצירת תעסוקה איכותית ולהעלאת הפריון, בייצור משרות באיכות גבוהה, וקידום התעשייה והכלכלה".

 

מנהלת הרשות להשקעות אישרה לחברת אי. פי. יו תעשיות בע"מ תכנית השקעות להעתקת המפעל התעשייתי מיבנה (מרכז הארץ) לאזור התעשייה קריית גת (אז"פ א') והרחבתו. במסגרת התכנית אושרה תכנית השקעה בסך של כ-17.4 מלש"ח, כ-3.4 מלש"ח במונחי מענק. תכנית השקעות זו, צפויה להביא לגידול במחזור המכירות של החברה בהיקף של 6.3 מלש"ח וכן לקליטה של 8 עובדים נוספים ל-49 העובדים הקיימים.

 

החברה מייצרת מוצרי פלסטיק ברמת דיוק גבוהה ומשתמשת בפלסטיק מסיבי זכוכית וקרבון, היא מייצרת את כל סוגי הפלסטיק כאשר עיקר פעילותה הינה לתעשייה הרפואית והתעשייה הביטחונית-אזרחית.
תכנית ההשקעה מגלמת חדשנות גבוהה וצפויה לסייע לחברה בהגדלת יכולת הייצור שלה והגדלת פרופיל המוצרים אותם תוכל לייצר ולשווק.
נחום איצקוביץ מנהל הרשות להשקעות במשרד הכלכלה והתעשייה מציין כי "השקעה זו מתווספת לסדרה של השקעות הון להקמה, להרחבה או להעתקה של מפעלים בקרית גת. כל מפעל הפועל באזור מחזק את הכלכלה המקומית האזורית על ידי יצירת מקומות עבודה וגיוון תעסוקות ובכך, מצטרף המפעל החדש לשבעה מפעלים נוספים שהצטרפו לאזור תעשייה ההולך ומתפתח בשנתיים האחרונות".