מרכז מריאן יפתח שלוחת מרכז חוגים והעשרה בכרמי גת

מרכז מריאן יפתח שלוחת מרכז חוגים

והעשרה בכרמי גת:

השלוחה תפעל במבנה המתנ"ס הרב תכליתי שהקימה עיריית קרית גת וישמש מרכז חוגים והעשרה לילדי ודיירי הרובע.
בחודש ספטמבר צפויה השלוחה להיפתח, עם זאת יובהר כי היקף הפעילות בשלב הראשון יהיה נתון למגבלות, אם יהיו, בשל הקורונה. 

הפרויקט הולך ונשלם בימים אלו וצפוי בע"ה לפעול במהלך חודש ספטמבר, המרכז יהווה שלוחה של מרכז מריאן. הצוות המקצועי הכין תכנית פעולה מותאמת ומקיפה כאשר במסגרתה יפעלו חוגים לילדים, סדנאות הדרכה להורים וילדים וכן פעילויות הפגה לטובת אוכלוסיית כרמי גת.
המרכז צויד ועוצב בהתאם לצרכים ולפעילות, בסיוע הרשות לפיתוח הנגב ויפעל באמצעות הצוותים המקצועיים של מרכז מריאן.
במסגרת זו יפעלו חוגי העשרה מגוונים, אירועי פנאי וסדנאות העשרה. במרכז תפעל קבוצת מנהיגות הורים לטובת פיתוח וליווי תכניות תוך שיתוף הציבור.

ראש העיר אבירם דהרי: גם שאנו נמצאים בתקופה מאתגרת הדורשת משאבים רבים והתאמות אנו ממשיכים כל הזמן לפתח ולהקים תשתיות ולשפר עוד את מערכי השרות לתושבי העיר.


דברי יואל רחמים, מנכ"ל מרכז מריאן: "בד בבד עם המאמצים להשלים את בניית מעונות היום החדשים ברובע ולתפעל את המסגרות הקיימות פעלנו להקים את השלוחה המהווה מסגרת משלימה למערכות החינוך הפורמלי לגיל הרך. אני רוצה להודות לצוות מרכז מריאן על עבודה מאומצת ומסורה לאורך כל ימות השנה, בימי שגרה ובעתות חרום, תוך הפעלת המסגרות בהיקפים מלאים על אף האתגרים, והאילוצים שזימנה לנו התקופה האחרונה.
מרכז מריאן ימשיך להוביל את מערך החינוך לגיל הרך בעיר, להקים תשתיות פדגוגיות ופיזיות איכותיות ביותר  ולהתאים את המערכת לגידול הצפוי באוכלוסיית תושבי העיר."