מנציחים את זכרו של דודו בן לולו ז"ל על כר הדשא

מנציחים את זכרו של דודו בן לולו ז"ל על כר הדשא

בטקס מרגש שהתקיים ביום שישי האחרון באצטדיון העירוני בקרית גת לפני משחק בית בין מכבי קרית גת והפועל אדומים אשדוד, הונצח זכרו של דודו בן לולו ז"ל, סגן ראש העיר שהלך לעולמו בטרם עת.

 

נכחו בטקס לזכרו של דודו בן לולו ז"ל בני משפחתו של דודו, שרת התרבות והספורט מירי רגב, ראש העיר אבירם דהרי, סגן ראש העיר ארז חסון, חברים ותושבי העיר שבאו לכבד את זכרו.
הטקס התקיים לפני משחק הבית בין מכבי קרית גת לקבוצת הפועל אדומים אשדוד, המשתתפים עמדו דקה דומיה לזכרו של דודו ואף נשאו דברים לזכרו.

שרת התרבות והספורט מירי רגב פנתה למשפחה ואמרה: "דודו היה חבר קרוב. אהבתי אותו. הוא היה איש של אנשים, אהב לעזור ולתמוך. קבוצת מכבי קרית גת הייתה בשבילו כמשפחה- אני מבקשת מהשחקנים לשחק לזכרו בספורט נקי והוגן".

גם ראש העיר אבירם דהרי נשא דברים לזכרו ואמר: "יש רגעים שנגמרים, יש זיכרונות שלא שוכחים ויש אדם שיהיה חרוט בליבנו לעד. בשנים האחרונות דודו בן לולו ז"ל שימש כיו"ר הקבוצה וכאבא ואח לשחקניה. דודו העניק את כולו לספורט שכל-כך אהב, תמך ועזר ככל שנדרש לשחקנים, לצוות המקצועי ולהנהלה.
דודו תמיד התגאה בסבו באבא בן לולו ז"ל שהיה ממייסדי הכדורגל בעיר.
אנו עומדים כאן היום להנציח אדם יקר מכל, אדם שהיה אח ורע לתושבים ולשחקנים על המגרש. דודו בן לולו ז"ל היה סמל לענווה, לצניעות, לתמימות, לאהבת הזולת ולנתינה. לכתו הותירה בנו חלל עמוק וכאב גדול. דודו היה מלאך בחייו, קל וחומר בלכתו. יהי זכרו ברוך"

 

לוח אירועים
לכל האירועים