מופעי סיום שנה של סטודיו מובמנט במיצג כשרונות מרהיב

"EVERYDAY PEOPLE"


מופעי סיום שנה של סטודיו מובמנט-רשת המתנ"סים

בניהולו של רון כהן במיצג כשרונות מרהיב

 

לאחר תקופת חזרות אינטנסיבית, עלו על בימת היכל אדית שני מופעי סיום שנה של להקות המחול  מבית היוצר של סטודיו למחול מובמנט של רשת המתנ"סים. מופע צעירים לגילאי גן עד כתות ו' ומופע בוגרים לכיתות ו' עד יב' – הקהל היה מוקסם מהעבודה הקשה שהשקיעו הרקדנים והרקדניות ומהתוצרים המרגשים שנצפו באולם.

 

המופעים הציגו את העשייה הברוכה, ההשקעה המרובה ומיטב הכישרונות והיכולות של הילדים והנוער הלוקחים חלק בחוגי המרכז במגוון סגנונות הריקוד בהם בלט קלאסי, מודרני, ג'אז, היפ הופ , ברייקדאנס ועוד.

במרכז למחול בהובלתו של רון כהן, רוקדים מאות ילדים מהעיר והסביבה  והוא נחשב למרכז המוביל בעיר בתחום המחול. להקות המחול משתתפות במהלך השנה באירועים עירוניים, טקסים ותחרויות אזוריות וארציות. מופעי הסיום הגדולים הם ערב השיא לאחר סדרת חזרות והכנות אינטנסיביות עם צוות מורי הסטודיו המקצועיים: ענבר קותא, רפאל בניפלח, ויקטוריה אוקנוב, הילה אסרף, מאי אלוש וכמובן מנהל הסטודיו רון.

הרקדניות זכו לפינוק מיוחד לפני המופע ולאיפור מקצועי של אבריאלה מגידיש וענת פוסטילניק.

רון כהן מנהל הסטודיו עלה אל הבמה וריגש את הנוכחים כאשר סיפר על השקעתם הרבה של תלמידי המרכז לאורך השנה ועל הזכיות המרובות של הסטודיו, כך לדוגמה זכתה הקבוצה במקום הראשון בתחרות מחול ארצית איי בליב ובמקום השלישי בתחרות ברייקדאנס. כהן נפרד בהתרגשות רבה מהתלמידות אשר מתגייסות השנה ועוזבות את הסטודיו ואיחל להן המון הצלחה: כמו כן הודה למשפחתו, להוריו ואישתו על התמיכה: "אני מבקש גם להודות באופן מיוחד לראש העיר, אבירם דהרי ולהנהלת רשת המתנ"סים: יו"ר הנהלת המתנ"ס רבקה בוזגלו ומנכ"ל הרשת אמיר בן שמחון על קידום תחום המחול בעיר.  למנהלת מחלקת התרבות נורית אזרד ורכזת החוגים קטי חג'ג'. תודה מיוחדת גם לבנות מרכז השירות: מיכל גואטה אתי לוגסי ליאת בן חיון אלה אבייב ,נטע שמעוני אנט דנינו מירי בן שושן לאנשי האחזקה דוד דהן איציק בוזגלו, משה חסון , מוריס חתן, דודו קבלו בתיה סהלו שושנה שמלווים אותנו לאורך כל השנה.  הערב הוא הצלחה גדולה הודות לצוות התמיכה שלנו שכולל את אנשי ההגברה יגאל מסיזר, תודה לכולם ונתראה במופעים הבאים".

במחלקת התרבות מזמינים אתכם להירשם כבר לשנת הפעילות הבאה שתכלול שיתופי פעולה יוצאי דופן עם להקת המחול הבינלאומית ורטיגו ועם עמותת הכוראוגרפים. ניתן לקבל פרטים ולהירשם
מוקד הלקוחות בית רחל בטלפון 08-6620862

 

לוח אירועים
לכל האירועים