מועדון הטייסת בקרית גת פותח שנה בבסיס חיל האוויר חצרים

ממריאים! "מועדון הטייסת" בקרית גת פותח שנה


בבסיס חיל האוויר חצרים


השבוע (יום א') בשעות הצהריים המוקדמות הדרימו כ-20 תלמידים נרגשים (מכיתות ה'-ו')

והוריהם לבסיס חיל האוויר בחצרים לאירוע פתיחה חגיגי לשנת תש"פ של "מועדון הטייסת".
במהלכו של שבוע זה צפויים בדיוק כמותם לעשות גם חברי מועדון הטייסת בבתי הספר-

הרצל, אפרים בן דוד ומקיף שלאון.


שיתוף הפעולה הפורה בין בית ספר "בן צבי" ובין טייסת 107 של חיל האוויר מתקיים זו השנה השביעית באמצעות פרויקט הדגל של "קרן רמון" אותה הקימה רונה רמון ז"ל.

התלמידים הנרגשים והוריהם התקבלו בחום רב ע"י מפקד הטייסת בחצרים כאשר הוא מלווה בטייסים נוספים, ואלו ערכו להם היכרות עם כלי הטיס של הטייסת, עם עבודתו הייחודית של הטייס ושל כל הגורמים הנדרשים לשם קיומה של "טיסה מוצלחת".


מספר תלמידים מכיתה ו', המשתתפים בתכנית מזה כשנתיים, בחרו לנאום אל מול אנשי הטייסת וסיפרו בנאומם על פריצת הדרך המשמעותית, השינוי וההתפתחות שהתחוללה בהם בעקבות ההשתתפות בפרויקט בליווי של המדריך ירון אברהם. המשתתפים התרגשו עד מאוד למשמע התהליך אותו עברו התלמידים. מפקד הטייסת התרגש אף הוא וברך באופן אישי כל אחד מהנואמים. הוא הודה להם על הזכות לקחת חלק בפרויקט משמעותי זה הנותן לו חלק נכבד בחינוך למנהיגות של הדורות הבאים. עוד הוסיף כי הילדים עוררו בו השראה גדולה והוא שמח שמחה גדולה בתהליך שהם עברו ועודם עוברים.


גם מנכ"ל קרן רמון, מר רן לבנה, השתתף באירוע. הוא פנה לתלמידים ואמר: "בכל אחד ואחד מכם טמון כוח מיוחד. גרעין, זרע ש'מועדון הטייסת' עוזר להנביטו- כוח המנהיגות".


מנהלת בית הספר, הגברת אחל אשכנזי, הודתה למפקד הטייסת ולחברי טייסת 107 כולם, לקרן רמון ולירון אברהם על העשייה המשותפת ועל הזכות לחשוף את התלמידים לדמויות שעבורם "השמים הם לא הגבול", דמויות המלמדות את התלמידים הכל על הצבת מטרות והגשמתן.
בסיום האירוע חתמו התלמידים החניכים והוריהם בפניי מפקד הטייסת והטייסים על הסכם בו הם מתחייבים להתמיד בהליך אותו דורש הפרויקט, לנסות ולהתנסות, לשגות ולתקן, להתמודד, לחלום- להעז ולהגשים.


התלמידים החניכים תיארו אווירת חמימות, ממש כמשפחה אחת גדולה וביקשו להודות לטייסת 107, למפקדיה וחייליה על קבלת הפנים החמה ולכל השותפים בפרויקט על העשייה המבורכת.


אנו מאחלים להם שנה מוצלחת ופורייה!

לוח אירועים
לכל האירועים