מאות בהפנינג החוגים השנתי של רשת המתנ"סים

מאות השתתפו בהפנינג החוגים של רשת המתנ"סים בקרית גת



כמידי שנה מקיימת רשת המתנ"סים בקרית גת את הפנינג החוגים העירוני, במסגרתו נהנים

ילדים, בני נוער ומבוגרים מחשיפה לכלל חוגי הפעילות, הספורט, העשרה והפנאי המוצעים

ברשת.


לצד תצוגת החוגים, נפגשו הנוכחים עם המדריכים השונים, אמן הקרקס הבינלאומי ברנרד חזן

פינות יצירה, איפור, קיר תיפוף, סדנת בלונים ועוד...



רחבת בית רחל הייתה השבוע מלאה עד אפס מקום, דוכני החוגים השנתיים הוצבו בכניסה ומשפחות רבות פקדו אותם במטרה ללמוד ולהיחשף למגוון העצום של החוגים הקיימים. 
מי שרצה להתנסות באופן מעשי, נהנה משיעורי ניסיון ללא תשלום במגוון החוגים העשיר שמוצע השנה ההרשמה לחוגים הייתה מרשימה ביותר.

החוגים המוצעים לציבור התושבים ע"י רשת המתנ"סים מגוונים וכוללים חוגי ספורט, אמנות, מדע והעשרה לכל שכבות הגיל.
נשים ונערות מכיתה י' ומעלה יוכלו לקחת חלק במרכז לספורט ועיצוב בהנהלת אסתר אברג'יל, ילדים משכבות הגיל של כיתות א-ט יוכלו לקחת חלק פעיל במרכז לספורט ועיצוב לדור הבא בניהולה של איזבלה חיימוב, בוגרים ומבוגרים יוכלו להצטרף למרכז ללימודי תאטרון
בהדרכת מאירי זרמי מחוויית הבמה ולפתח את כישורי המשחק (בשיתוף תיאטרון אורנה פורת לילדים ונוער) וכך גם בתאטרון קרית גת למבוגרים "אנסמבל קרית גת" בבימויה וניהולה של ענת בן ארי.


עוד קבוצת תאטרון עשירה פותחת השנה את שעריה- קבוצת תיאטרון "מקול הלב" אותה מנחה מרים יהודאי.
אבי כוכב ממשיך בפעילותו הענפה והמבורכת גם השנה במרכז לשירה, שם ייהנו התלמידים משיעורי פיתוח קול וחידוד חוש הקצב. ואם בריקוד עסקינן- במרכז למחול "מובמנט" בניהולו של רון כהן מתקיימת תכנית לימודים לרכישות יסודות הריקוד בסגנונות השונים ג'אז, בלט, מודרני, היפ הופ פלמנקו, ברייקדנס הכנה למחול ועוד! במסגרת ביה"ס של "ד"ר לגו" בהנהלת מיכה הירש יהנו הילדים מחוגי הייטק עשירים. גם תכניות רובוטיקה קיימים- שם ייהנו הילדים מחוג טכנולוגי חוויתי בו יבנו רובוטים, מכונות אוטומטיות, כלי רכב ותעופה ועוד...


השנה נפתחו שלושה חוגי מדעים חדשים בניהולה של ויולטה אסייב: חוג רופאים לעתיד הילדים אשר יחשוף בפני הילדים את עולם הרפואה והביולוגיה, חוג סודות היקום- תכנית שנתית במדעים המשלבת תכנים בכימיה פיזיקה ואסטרונומיה וחוג צעדים ראשונים למדע בו ייהנו הילדים משילוב של מכלול תחומים הלקוחים מעולם המדע: כימיה, אסטרונומיה, ביולוגיה ורפואה בשילוב הדרכה תיאטרלית ומעניינת.
בחוג הייחודי "עולם הכלבים" בהדרכת משה גואטה ילמדו הילדים לאלף את חיות המחמד תוך פיתוח כושר מנהיגות והתמודדות עם קשיי קשב וריכוז- וכל זאת לצד החברים הטובים על ארבע. בחוג פיסול בנייר ילמדו הילדים פיסול בעיסת נייר ויצירה בעקבות סיפור- שם הילדים יצרו דמויות של בעלי חיים מתוך סיפורים הקרובים לעולמם.

חוג חדש שנפתח- סדנת צילום ועריכה בסמארטפון בהדרכתה של מאירה גוראי רז שיחשוף בפניכם את עולם הצילום המרתק בעזרת הסמארטפון שלכם. במרכז לאמנויות לחימה בהנהלת יעקב בר ישתלבו הילדים בחוגי הג'ודו על-ידי חלוקה לגילים, שם גם נפתח חוג הלחימה המשולבת החדש.MMA  בחוג קפוארה בניהולו של בן כהן לוקו, יהנו הילדים מאמנות לחימה המשלבת בין ריקוד, מוזיקה, אקרובטיקה וקרב. עוד חוג חדש שפתח שעריו השנה הוא חוג אקרובטיקה- ענף ספורט תחרותי צוותי המשלב בין קואורדינציה, כוח, זריזות, שיווי משקל, לוליינות, אמנות הבמה וספורט תחרותי, גם הוא בניהולו של בן כהן לוקו. ילדי העיר יוכלו ליהנות גם מחוגי הספורט המקצועיים השונים במתנ"ס: חוגי הטניס בניהולו של סטס נחימוב, טניס שולחן בניהולו של יניב יוסף ורמי שלומוב, אושו בניהולה של ילנה גלקר וולביק, מאמנט בניהולה של יהל מור, כדורעף בניהולו של אלכס נרודיצקי,  כדורסל בניהולו של אופיר אלמקייס וצוות מאמנים מקצועי וכן מחוגי בית הספר לכדורגל בהנהלת משה סבאג.


כמו-כן ניתן להירשם לקורסי שחייה בניהולו של ג'קסון לוי בקאנטרי 4 העונות בקבוצות גיל ובהתאם לרמה ולסגנון השחייה המועדף.
במסגרת הקונסרבטוריון יתקיימו שיעורי נגינה פרטניים לכלים: פסנתר, כינור, גיטרה,  כלי נשיפה, פיתוח קול, דרבוקה, מקהלה, תאוריית מוסיקה וסלפדג'


מנכ"ל רשת המתנ"סים, אמיר בן שמחון ומנכ"לית העירייה ויו"ר הרשת, רבקה בוזגלו, שמחו וברכו על קיום ההפנינג השנתי ובהיצע הרחב המוצע לתושבי בעיר. נציין כי גם השנה זוכים תושבי קרית גת והאזור למגוון רחב של חוגים מובילים בתחומי הספורט, הפנאי וההעשרה במחירים אטרקטיביים ובהשקעה מיטבית של רשת המתנ"סים.

להרשמה לכל החוגים וקבלת שעות הפעילות והפרטים המלאים ניתן לראות באתר רשת המתנ"סים  ובמרכז שירות לקוחות  בית רחל בטלפון: 08-6620862/3.

מאחלים לכם שנת חוגים מהנה ופורייה!

 

 

 

לוח אירועים
לכל האירועים