כרמי גת בקרית גת- השכונה המבוקשת ביותר בישראל!

כרמי גת בקרית גת- השכונה המבוקשת

ביותר בישראל!

 

רובע המגורים כרמי גת בקרית גת, פרי הסכם הגג הראשון שנחתם בין ממשלת ישראל

לעיריית קרית גת -ממוקם במקום הראשון בדירוג השכונות הכי מבוקשות בישראל

כך פורסם אמש (יום ג') בתכנית חיסכון בערוץ 12.

 

נכון להיום הושלמה בנייתן של 4000 דירות בכרמי גת, מחצית מהדירות שיבנו במסגרת ההסכם.
כבר היום מציעה השכונה לדייריה, פארקים, גני משחקים, גני ילדים, בתי ספר ותשתיות פיזיות אחרות בסטנדרטים גבוהים מאד.

 
ראש העיר קרית גת אבירם דהרי: על אף האתגרים הרבים הכרוכים בבנייה מואצת בקצב שלא נודע כמוהו עד היום במדינת ישראל, כרמי גת היא סיפור הצלחה בקנה מידה לאומי וזוכה לאמון הרשויות במדינת ישראל, המשקיעים, הבנקים וכמובן לאמונם של הרוכשים המבקשים בהמוניהם לרכוש דירה בשכונה המבוקשת בישראל, בעיר קרית גת, הצומחת בקצב הכי מהיר במדינת ישראל.

עוד הוסיף ראש העיר כי נכון להיום פועלות רשויות התכנון על תכנון לבניית 80,000 יחידות דיור בקרית גת בשנים הבאות מצפון, ממערב ומדרום לעיר לצד מיזמי מסחר ופיתוח אזורי תעשיה מדרום-מזרח. קרית גת תהיה עיר מחוז משמעותית בין מטרופולין המרכז לבין באר שבע!

 

אתר יד 2 ערך את הדירוג המלא לשכונות המבוקשות ביותר בארץ, האתר בדק ומצא כי במקום הראשון בארץ במדד הביקוש, ממוקמת שכונת כרמי גת בקרית גת-

עם יותר מ 23 אלף איש אשר ביצעו חיפוש לשם רכישה או השכרה של דירה חדשה בשכונה. השכונה הוגדרה כ"להיט נדל"ני בדרום אשר ממשיך להוביל בדירוג".

מחיר דירת ארבעה חדרים בשכונת כרמי גת המבוקשת עומד היום על מיליון ו-300 אלף שקלים.

כתב חדשות 12 שוחח עם תושב חדש שרכש דירה בשכונת כרמי גת, וזה אמר: "השכונה באמת טובה, אני חושב שיש במקום הרבה פוטנציאל. בגלל זה קניתי שם דירה אנחנו סך הכל מאוד מאוד מרוצים".

יבין גילמור מנכ"ל יד 2 אמר: "בדרך כלל, דירות בשכונות חדשות בעיר מתייקרות באחוזים גבוהים יותר לעומת דירות בשכונות ותיקות. קצב ההתייקרות תלוי בהתקדמות של בניית הפרויקט וברמת המוכנות של התשתיות בשכונה".


קצב התקדמות בניית התשתיות בשכונה נמשך ומואץ בימים אלה משלימים תשתיות במתחם 02 ומבצעים תשתיות של המתחם השלישי בכרמי גת, מתחם 01.


שני המתחמים האחרונים 03 ו 04 – בהם הושלמו תשתיות שלב א', גם בה החלה בניית יחידות הדיור.


כזכור, לפני שנה וכמה חודשים חתמה עיריית קרית גת, ממשלת ישראל ורשות מקרקעי ישראל על הסכם גג נוסף "כרמי גת צפון" לבניית עוד 5,500 יחידות דיור ותשתיות מצפון לכרמי גת.

לוח אירועים
לכל האירועים