הפרויקט החדש של אינטל ומרכז תנופה Smart Mobility יוצא לדרך!

הפרויקט החדש של אינטל ומרכז

תנופה Smart Mobility יוצא לדרך!

 

פרויקט המעבדה העירונית לתנועה ותחבורה חדשה Smart Mobility

"מחדשים ביחד את התנועה", יצא בפיילוט חינוכי חדש ומשלב 18 תלמידים

מוכשרים משכבות ח' בתיכונים אורט אריה מאיר ואורט שלאון במסגרתו.


יוזמת "מחדשים ביחד", הנה פרי שיתוף פעולה של חברת אינטל, עיריית קרית גת ומרכז תנופה לנוער וצעירים במטרה ליצור אינטראקציה ושיתופי פעולה פוריים בין עובדי חברת אינטל לתושבי העיר קרית גת.


המחזור הראשון של הפרויקט, יתמקד בסוגיות הקשורות לתנועה ולתחבורה בעיר בשימת דגש על תנועה זמינה, אמינה ובטוחה בסביבת מוסדות חינוך, מתוך כוונה להשפיע בצורה מעשית על איכות החיים של התושבים בכללותם וכן עובדי פארק התעשייה בקרית גת.
המעבדה הייחודית, נועדה לאפשר לנערות ונערים מרקע מגוון של תחומי עניין וכישרון לפתח כישורים של המאה ה-21, ולהיות שותפים בעיצוב תשתיות החיים בעירם, באופן שיעמיק את זיקתם למקום ולקהילה. מכאן גם להכין את דור העתיד של התושבים, להיות אזרחים פעילים ורלוונטיים בעולם שהופך אט אט ליותר ויותר דיגיטלי. הפרויקט יעניק למשתתפים כישורים ומיומנויות להתנהגות אזרחית מעורבת, הקניית אוריינטציה וכן התנהלות פעילה ואחראית.

התכנית הדינמית, תלווה ע"י מרכז תנופה במשך עשרה מפגשים שבועיים שימשכו כשעתיים. חלק מהמפגשים יתקיימו במעבדת החדשנות במרכז תנופה וחלקם במפעל אינטל בפארק התעשייה בקרית גת.


התלמידים ייהנו מהליך למידה דינמי, עיוני ומעשי- יתבקשו לקיים מחקר מבוסס, ניסויים בקבוצות מיקוד, ליצור שינוי במדיה הדיגיטלית, ליזום שיפור ושינוי בסוגיות תנועה אשר יעלו במהלכו של הפרויקט ולהפיק לקחים והיסקים.


אנחנו מאחלים לכל המשתתפים הצלחה מרובה בפרויקט הייחודי!

לוח אירועים
לכל האירועים