החיים הטובים עם אודטה בספרייה העירונית קרית גת

אמש (ב'), השתתפו עשרות נשים וגברים במפגש עם הסופרת ומנחת הטלויזיה אודטה שוורץ. אודטה, המכונה בפי רבים "כוהנת החיים הטובים", סיפרה לנוכחים את סיפור חייה, כיצד פיתחה את הקריירה שלה והעניקה טיפים ועצות לחיים טובים בהתבסס על השיטה שפתחה וקרויה "סדר בנשמה".

 

אודטה שילבה בסיפוריה דוגמאות מחייה האיישיים וציינה כי כל הדברים "הרעים" שקרו לה במהלך חייה הם לטובה: "צמחתי ולמדתי מכל האירועים בחיים הטובים והרעים". עוד הוסיפה כי במהלך חייה למדה להתמודד עם ביקורת עצמית וגם עם דברי רכילות וכד' הנפוצים כל כך בעולם הטלויזיה והבידור: "בידינו יכולת הבחירה שלא להיפגע מדברים וכן לא לנקוט באשמה, משום שאשמה גוררת אחריה עונש".

 

במהלך ההרצאה, עודדה אודטה את הנוכחים להעלות סיטואציות מחייהם ושיתפה אותם כיצד היתה נוהגת ופותרת את הדילמות מנקודת מבטה. הקהל שיבח את אודטה ואף ציין תודתו למנהלת הספרייה העירונית, גליה כנעני, על הגדלת מפגשי התרבות והמפגשים האיכותיים עבור תושבי העיר.  גליה כנעני ציינה : "אנחנו שמחים לפתוח את שערי הספרייה העירונית לעוד ועוד מפגשי תרבות, נראה שהתושבים מרוצים מהעובדה שישנו מרכז חברתי ותרבותי עירוני כדוגמת הספרייה בו הם לומדים, מחכימים וגם נהנים ממפגשים ייחודים ומגון עשיר של אירועי תרבות. נמשיך לעשות כל שלעיל ידנו בכדי לקדם ולפתח את התרבות בעיר ובהזדמנות זו ברצוני להודות לראש העיר, אבירם דהרי על הסיוע והתמיכה בספריה, למנכ"ל רשת המתנ"סים, אמיר בן שמחון, יו"ר דרקטוריון המתנ"ס, רבקה בוזגלו ולתושבים יקרים הפוקדים מידי יום את הספרייה".