הושבעו 185 שוחרי אורט תעופה וחלל - בהצלחה!

בטקס מרגש וחגיגי הושבעו 185 שוחרי מחזור ב' של ביה"ס אורט תעופה וחלל קרית גת, אשר הוקם בשנה שעברה במסגרת פרוייקט פלדה כחולה 2030 של חיל האויר ועתיד בשיאו למנות 800 תלמידים.


"רק התחלנו וכבר אנו מצטיינים" נכתב על כרזה גדולה התלויה על גדר ביה"ס ואכן, זוהי שנתו השניה של ביה"ס וכבר זכה ביה"ס באותות שבח והצטיינות של חיל האויר ומנהלת אגף החינוך זהבה גור זכתה באות הוקרה מיוחד על תרומתה להקמת ביה"ס מידי ראש להק כ"א היוצא של חיל האויר. ביה"ס הצליח להכפיל תוך שנה את מספר הלומדים בו.
בטקס השתתפו ראש העיר אבירם דהרי, מפקד בח"א 21 אל"מ מ', קצין הדרכה ראשי סא"ל ד', מפקד גף פלדה כחולה רס"ן וואפי מרעי ומפקד המחוז ניר לוי ומפקדת השלוחה סמ"ר לילך כהן.


כמו כן השתתפו המשנה לראש העיר, הממונה על החינוך עו"ד חיים אברג'ל, סגנית ראש העיר, מוריה זגורי, מאהר נסראלדין מנהל האזור של רשת אורט, זהבה גור מנהלת אגף החינוך ומנהל ביה"ס, עוזי פרץ, אשר ברך את התלמידים ואמר לבחירה שלכם היום תהיה השפעה מכרעת ומצויינת על עתידכם.
השוחרים ביצעו תרגילי סדר ומסדר אשר דרשו אימונים רבים, משמעת ועבודת צוות. בסיום המסדר נחשפו הכותפות החדשות המעידות על קבלתם למסלול תוך קריאת שבועת החיל וקריאות השוחרים - אני נשבע!


185 שוחרי התיכון, תלמידי כיתות ט' ו-י' עתידים ללמוד במגמות טכנולוגיות ולהשתלב במסגרת שירותם הצבאי במערך הטכנולוגי של חיל האוויר. המסלול יעניק להם תגבור לימודי, רכישת מיומנויות וערכי אהבת הארץ, ציונות ומצויינות. רבים מבוגרי המסלול נקלטים לאחר שירותם הצבאי בתעשיות הטכנולוגיות וההיי-טק המשוועים בארץ לכח אדם איכותי ומוכשר.
בהצלחה לשוחרים החדשים !


צילמה ברגש רב: מאירה גוראי-רז

 


לתמונות נוספות הכנסו: 
https://www.facebook.com/KGatCity/posts/pfbid02ET8xoNfczEFbdFqQtgh1JFytiF6aD4FMxVm4VGGrHcbSKSUdURFEkuxT99VtZphCl