הבית שלנו: למעלה מ-50 ועדי בתים מקרית גת השתתפו השבוע בכנס ייחודי

האגודה לתרבות הדיור קרית גת קיימה השבוע סדנה ייחודית לועדי הבתים בעיר שעסקה בנושא שיפוץ בניינים וקבלת מענקים לשיפוצים באמצעות האגודה. ממונה מחוז דרום מר יחזקאל יגנה, נפגש עם למעלה מ-50 נציגי ועדי הבתים שהגיעו לכנס והסביר על התנאים הנדרשים לקבלת המענקים ועל ההליך. המענק הוא עד סכום של 4,000 ₪ לכל דירה והוא מיועד לשיפוץ הלובי המשותף, חדרי מדרגות, החצר, הגינה ואיטם גג הבניין. בנוסף ישנו מענק מוגדל העומד על 15,000 ש"ל לכל דירה המיועד לשיפוץ כלל הרכוש המשותף כולל מעטפת הבניין (קירות חיצוניים), תשתיות ואיטום הגג.

בכנס הובהר כי בעלי הדירות יצטרכו אף הם להשתתף בעלות השיפוצים והמשתתפים קיבלו טפסים ומידע כתוב, העלו שאלות וקיבלו מענים והבהרות בנושא.

עוד השתתף בכנס, עו"ד סמי ישראל, יועץ משפטי אשר עמד על ההיבטים החוקיים של הליך השיפוץ כולל כיצד נערכים מבחינת גיבוש הדיירים ובחירת הקבלן המשפץ. מנכ"ל האגודה לתרבות הדיור מר ראובן צדוק בירך את באי הכנס וציין כי "האגודה תעמיד לרשות הוועדים את כל הכלים לביצוע השיפוץ כולל פיקוח הנדסי". עוד הוסיף המנכ"ל כי משרד השיכון יקבע את סדר העדיפויות לקבלת המענקים. ממונה מחוז דרום

יחזקאל יגנה ביקש להודות על קיום הכנס בהובלת מרינה אשורוב מסניף תרבות הדיור קרית גת.
לפרטים נוספים ניתן לפנות לסניף תרבות הדיור בקמפוס הנביאים בטלפון: 08-6602243.

לוח אירועים
לכל האירועים