אבירם דהרי
ראש העיר אבירם דהרי

סביבתה הטבעית של קרית גת נחשבת לאחת היפות והמרתקות בישראל והיא אחת הדוגמאות  למימוש חזונו של דוד בן גוריון ליישוב הארץ.


היא הוקמה עוד בשנות ה- 50 של המאה שעברה בלב חבל לכיש הירוק הרווי באתרי מורשת תיירותיים היסטוריים, כשסביבה פארקים לאומיים בני אלפי דונמים, במטרה לשמש מרכז עירוני לישובי החבל. עם השנים צמחה קרית גת במהירות, קלטה אל קרבה רבבות תושבים חדשים, הן ישראלים ותיקים והן עולים מכל רחבי התפוצות והיא מסמלת מהרבה בחינות את חזון חזרת עם ישראל למולדתו ההיסטורית.
קרית גת  עתידה לשלש  את מספר תושביה במהלך העשור הקרוב. בד בבד עם הרחבת פארק הטכנולוגיה והתעשייה של העיר הממוקם בדרום-מזרחה, נבנה מתחם המגורים כרמי גת - קרית גת מצפונה של העיר וכן אושרה תוכנית חסרת תקדים לפיתוח העיר מערבה. כל זאת לצד  פארק עירוניים ירוקים ורחבי ידיים המשתלבים  במאפייני הטבע של יובלי נחל לכיש החוצים אותו.


בד בבד עם פיתוח הטכנולוגיה וקידום והרחבת העיר רואה אני מחויבות ממדרגה ראשונה לקיים בעיר מערכת מתקדמת של חינוך השכלה וידע המטפחת ערכי מצוינות והישגיות, תוך מתן כבוד ומקום של ממש לערכי היהדות, הציונות והמורשת.


אנו מקפידים כי הפיתוח, הבנייה וההתרחבות ידורו בכפיפה עם מחויבות לשמירה על הסביבה, טיפוח והקמה של שטחים פתוחים, ירוקים, שימור אנרגיה ומשאבים טבעיים, מתקני טיהור ומחזור ואימוץ מדיניות של צדק סביבתי –חברתי.


תנופת הפיתוח בעיר אוצרת הזדמנויות יחודיות לבנייה איכותית צמודה לשטחים פתוחים, משולבת בקהילה עירונית נדיבה ומזמינה.
לנגד עיננו קורם החזון מציאות וקריית גת קונה לה מעמד של עיר ואם, מודל לפיתוח עירוני מאוזן ומתחדש בין מרכז לפריפריה. 

     
אתר האינטרנט של העירייה עומד לרשותכם, תושבי העיר ובו תוכלו להתעדכן בנושאים המוניציפאלייים ובמתרחש בעיר כמו כן תוכלו להשאיר פניות /בקשות והודעות תחת "צרו קשר" או בצורת הודעה למוקד 106 באתר.


אנא הירשמו לקבלת הודעות העירייה והודעות מוקד 106 בעתות חרום ובשגרה, כך נוכל לשמור על קשר .

לשרותכם,
אבירם דהרי
ראש העיר