גם בחופש הגדול: בני נוער עפים על כנפי דמיון עולם היזמות

גם בחופש הגדול: בני נוער עפים על כנפי דמיון עולם היזמות

 

כ-15 בני נוער מוכשרים תושבי העיר קרית גת, השתתפו במיזם לפיתוח יזמות, חדשנות וסטארטאפ.

היום (ד') התקיים טקס הסיום של הפרויקט במעמד ראש העיר אבירם דהרי.

 

המיזם "לעוף על יזמות" החל בשיתוף פעולה מבורך בין משרד הכלכלה והתעשייה, מכון יעדים ואגף נוער וצעירים בעיריית קרית גת. במסגרת הפרויקט לקחו חלק בני נוער שתחום היזמות מסקרן אותם ולאורך ארבעה ימים קיימו מפגשים לימודיים במרכז נוער וצעירים, שם זכו לקבל לאורך ההליך כלים לפיתוח עסקי וסיוע בפיתוח המיזמים העסקיים האישיים שלהם.

במהלך המפגשים למדו בני הנוער את כל ההליך הנדרש לשם הקמת מיזם וזכו לקבל כלים בתחומים שונים כגון: פיתוח עסקי, שיווק, עמידה מול קהל, אסטרטגיות בפרסום, קידום מכירות ועוד..


כפעילות מסכמת נדרשו החניכים להתחלק לשלוש קבוצות, כל קבוצה נדרשה לחשוב על מייזם ייחודי אותו תרצה להקים ולהציג את כל ההליך השיווקי, העסקי והטכני לשם הקמתו. את עבודות הגמר נדרשו להציג בטקס הסיום מעמד ראש העיר, מנהלת אגף נוער וצעירים אודליה סבג, הוריהם, מנחה הקבוצה מוטי זלנגר וצוות העובדים והעובדות של מרכז תנופה. ראש העיר ברך את החניכים, שמע על המיזמים שהציגו ונתן להם טיפים כיצד להציג את היוזמות למשקיעים בפרזנטציה מנצחת.

המיזמים שהוצגו:
מיזם ראשון- אפליקציה לעידוד השכלה גבוהה.
מיזם שני- אוזניות ידידותיות למשתמש.
מיזם שלישי- אפליקציה להתאמת גוון מייקאפ ע"י חיישנים.

כל הקבוצות הציגו פרויקטים מרשימים מאוד והפתיעו מאוד את הנוכחים בטקס. המיזם המנצח- אפליקציה להתאמת גוון מייקאפ, של היזמות המוכשרות: יהב בן אלי, טליה שאולוב, שירה בן אבו ואגם לוי ורטהיים נבחר ברוב קולות ע"י צוות תנופה, ההורים והמנחה, ואלו יזכו לייצג את העיר קרית גת בתחרות ארצית שתתקיים בתאריך ה- 15.08.19 במרכז פרס לשלום ולחדשנות ביפו.

אנו מאחלים להם הצלחה רבה!

 

לוח אירועים
לכל האירועים