הקרן לידידות למען הקשישים

בידידות ובאהבה- דואגים לקשישים לחג שמח

 

לקראת חגי תשרי יצאו רכזי הקרן לידידות בדרום יחד עם עשרות מתנדבים למבצע הפגת בדידות בקרב קשישים

וחלוקת שי. המבצע נערך בקרית גת, ערד, דימונה, ירוחם, אופקים, אשקלון, קרית מלאכי, אשדוד, באר שבע,

נתיבות ושדרות.

 

אפרת קליין, רכזת מרחבית של הקרן לידידות בקרית גת, בשיתוף עם אינטל קריית גת ועובדיה ארזו 460 חבילות שי מפנקות וערכו ביקורים אצל קשישים ברחבי קרית גת- במטרה להפיג את בדידותם ולברך אותם לקראת השנה החדשה הנמצאת בפתח ובאה עלינו לטובה.

"אין דבר יותר מרגש מלהגיע לבית קשיש בודד ולשמח אותו לפני החג" מספרת אפרת קליין, נציגת הקרן לידידות בקרית גת. "המתנדבים שלעיתים מגיעים יחד עם ילדיהם, מתרגשים לא פחות. החבילות שמוענקות לקשישים על ידי עובדי אינטל נארזו עבורם באופן אישי והלב מתרחב לראות את עם ישראל במיטבו, במיוחד לפני החגים".
ישראל, אחד ממוטבי הקרן לידידות בשנות השמונים לחייו, שמקבל סיוע באופן קבוע, אמר בהתרגשות: "הקרן לידידות עושה עבורנו כל כך הרבה שנים בקרית גת. לפני כל חג מגיעים אלי הביתה להגיד חג שמח לתת משהו וזה מחמם את הלב במיוחד כשאתה לבד".

מתנדב שהגיע יחד עם אשתו וילדיו אמר: "בחגים תמיד עולה עצבות מהמחשבה שיש אדם שחוגג את החג לבדו. אני שמח להיות חלק ולשמח את זקני העיר שלנו. זה עושה טוב על הלב והלוואי שככה נתחיל את השנה בטוב ובמעשים טובים!!"

מהקרן לידידות ביקשו להודות לשותפי העשייה בעיר. לצוות המדור לקשיש ברווחה, לאסתר סלמה ולאביטל שלום עו"ס קהילתית. לאינטל קרית גת, לרכזי השכונות והפעילים החברתיים, לתנועת בני עקיבא, לאולפנת צביה, למרכז הצעירים תנופה, לבנות השירות של בת עמי, לבית וקס, צוותי קהילה תומכת וכמובן למתנדבי הקרן שנרתמים בכל פעם מחדש לשם עשייה משמעותית, יוצאים לבתי קשישים בודדים, לניצולי שואה ודואגים לעשות את מרב המאמצים לשמח אותם ולהפיג את בדידותם.
מהקרן לידידות, קוראים לכם לסייע ולהעצים את מעגל הנתינה- ולהצטרף לצוות המתנדבים. "עולם חסד יבנה!".

אנו מאחלים להם שנה טובה ומתוקה, מלאה במעשים טובים ונתינה אינסופית לזולת!

חג שמח ושנה טובה!