אגף חינוך חרדי

גן ילדים  ברמות דוד

כיכר פז, בית משפט לשעבר 08-6874531 ימי קבלת קהל: א' - ה' בין השעות 9:00 - 15:00

תושבים יקרים,


האגף לחינוך חרדי הוקם בשנת 2010 כאשר מטרתו העליונה היא לתת מענה לאוכלוסיה חרדית על פי דרכה, אמונתה ואורח חייה. מכאן, לאוכלוסיה זו שהחינוך הינו בראש מעייניהם וסביבו מתנהל אורח חייהם היום יומי, החל מגילאים נמוכים ועד לבוגר שהופך כאחד מן הקהילה ומאמץ את דרכה, מוענקים שירותי חינוך כתושבים תוך התייחסות גם לחינוך הבלתי פורמאלי מתוך כוונה לנצל את שעות הפנאי של התלמידים גם בשעות אחר הצהרים והערב , הן בצד הפיזי והן בצד הפדגוגי של התלמידים וזאת על מנת להכשיר בוגר איכותי המאמין באורח חיים של הקהילה בה הוא חי.

אנו מאמינים כי הכשרת בוגר נאמן למורשתו לעמו ולמולדתו תתאפשר ע"י מתן כלים לתלמידים שיאפשרו לו לקיים אורח חיים חרדי וכן העשרת עולמו הרוחני של התלמיד גם בפעילויות המתקיימות בשעות אחר הצהרים והערב בחוגים ופעילויות העשרה והכשרה בבתי הספר ובמועדונים בעיר.

הקמת האגף היא יוזמה ברוכה של ראש העיר מר אבירם דהרי הפועל רבות להעצמה והעשרה של כל המגזר החרדי בעיר וכן שילוב של 40 אברכים בשירות לאומי אזרחי שמדריכים בבתי הספר והמועדונים בעיר.
כדי לקדם את ההישגים, אנחנו ממקדים מאמצים בקידומם של התלמידים המתקשים בלימודים ובהסתגלותם לבית הספר. יעד זה הוא מהיעדים החשובים של מערכת החינוך בישראל בכלל ובעיר בפרט.
אני מאחל לכולנו שנת לימודים מוצלחת ופורייה.


בברכה,
משה ביטון
מנהל אגף החינוך החרדי.