פירות מחשבה: הרצאה מרתקת של עו"ד ציון אמיר

עו"ד ציון אמיר, ממפורסמי עורכי הדין הפליליים בישראל התארח בקרית גת במסגרת סדרת ההרצאות "פירות מחשבה" שמקיימת מחלקת התרבות ברשת המתנ"סים מידי חודש בבית רחל ופתוחות לקהל הרחב ללא תשלום.


עשרות תושבים הגיעו לשמוע את הרצאתו המרתקת שעסקה בסיפורו האישי, כיצד בחר להיכנס לעולם המשפט וכיצד הגיע למעמדו המכובד כאחד מעורכי הדין הפליליים המוכרים והמובילים בארץ.בין היתר סיפר אמיר על שורה של תיקים בעלי פרופיל תקשורתי גבוה בהם ייצג אישי ציבור רבים שנאשמו בפלילים בהם הנשיא לשעבר משה קצב, אורי לופליאנסקי, מוטי מלכה, האחים פריניאן ועוד.
כיום משמש אמיר כיו"ר נשיאות בית הדין המשמעתי הארצי של לשכת עורכי הדין בישראל  ובמרץ 2016 אף מונה ליושב ראש הוועדה המייעצת לענייני פליטים לשר הפנים.


המשתתפים ציינו כי המפגש היה מרתק והצטרף להרצאות הקודמות בסדרה שמשכו קהל רב ובהן: מתן חודרוב (ערות 10) שהרצה על הכלכלה בישראל, רועי פלד שסיפר על המאבק למיצוי הדין עם דורסי לי זיתוני, יערה וינקלר שליט שגוללה את תהליך המאבק לשחרור גלעד שליט ועוד הרצאות רבות וטובות.ברשת המתנ"סים מציינים כי בקרוב יתפרסמו מפגשים והרצאות נוספות, ניתן לעקוב אחר הפרסומים באתר רשת המתנ"סים קרית גת ובדף הפייסבוק "היכל התרבות קרית גת".

 

לוח אירועים
לכל האירועים