נוער חושב וערכי בקרית גת גם בקיץ !

"אני לא נתקל אפילו באוניברסיטה בשאלות כאלה מעמיקות", כך אמר אמש (ג') פרופ' אריאל כנפו-נעם, פסיכולוג חברתי-התפתחותי, שנפגש לשיחה מרתקת עם נוער חושב במסגרת פרויקט "מל"ח" (מרכז לצעירים חושבים). השיחה עסקה בערכי מוסר, הקשר בין ערכים להתנהגות, ערכים עליוניים, ערכי משפחה וחברה ומה מקומם בחיינו.

 

פרוייקט מל"ח, מפעיל מערך תומך לבני נוער מצטיינים בישראל ופועל בקרית גת מזה שנה בשיתוף פעולה מלא עם אגף נוער וצעירים מרכז הצעירים "תנופה". הפרויקט מפעיל מערך תומך לבני נוער מצטיינים ומסייע להם לממש את הפוטנציאל האישי והחברתי שלהם.  המיזם הוקם במטרה לבסס שגשוג חברתי, תרבותי וכלכלי במדינת ישראל על כל רבדיה ולעודד שיח תרבותי מכיל ומאפשר.  מרכז המל"ח מאפשר למידה חוויתית בקבוצות ואפשרות לסיוע פרטני בעת הצורך, חשיפה לתכנים מעניינים ומרתקים, ידע והעשרה ברמה אחרת, העמקת כישורי חיים, הקניית מיומנויות אישיות וכלים לפיתוח אישי, מנהיגות ומצוינות.

 

אחת מתכניות הדגל בפרויקט היא "מסלול 2030- מסלול ההצלחה שלך!" שנפתחה במיוחד לימות הקיץ והחופש. התכנית מפגישה את מיטב המרצים  ממוסדות הלימוד המובילים בישראל ומיטב התכנים ומנחי הקבוצות לבני הנוער בכדי להפוך את הקיץ למשמעותי יותר עבורם.  התכנית בעידוד ותמיכת ראש העיר אבירם דהרי ואגף נוער וצעירים בהנהלת אודליה סבג. השבוע כאמור נפגשו בני הנוער עם פרופ' אריאל כנפו-נעם מהחוג לפסיכולוגיה באוניברסיטה העברית בירושלים. בני הנוער, בכתות יא'-יב' העידו כי היה מפגש מרתק שבהחלט סייע להם לגוון את הפעילויות שלהם במהלך ימי החופש. עוד נכחו במפגש הנשיאה הנכנסת של ארגון רוטרי בקרית גת פולינה ברגר ומנהלת אגף נעור וצעירים אודליה סבג.

 

זו הזדמנות לקיץ שונה ומרתק אל תחמיצו ניתן עדיין להצטרף למפגשים הבאים בהם: מפגש עם ד"ר תמיר ליאון בנושא גלישה ברשת, הצצה לעולם הפיננסיים עם חיים פרייכלמן, ערב מתנדבים, רב שיח מעמיק עם ראש העיר קרית גת אבירם דהרי, שיטות להתמודדות עם מצבי לחץ עם ד"ר קרן אור חן ומפגשים אישיים נוספים!

 

לפרטים נוספים והצטרפות, פנו למרכז הצעירים "תנופה" באגף נוער וצעירים בטלפון: 08-6811871.