ב"אהבה גדולה": ריטה חגגה עם נשות קרית גת את יום האישה

ב"אהבה גדולה":

למעלה מאלף נשות קרית גת והמועצות הסמוכות ציינו את יום האישה בערב משותף ונהנו מהופעתה של ריטה באולמי דוריה.

 

במסגרת ציון אירועי יום האישה הבינ"ל החלים בחודש מארס, עיריית קרית גת רתמה ידיים יחד עם המועצות האזוריות הסמוכות יואב, שפיר, לכיש ובאר טוביה ובשיתוף עמותת התיירות שפלת יהודה יזמו יחד ערב בלתי נשכח באולמי דוריה. במסגרת הערב, נהנו הבנות מכיבוד עשיר, דוכנים ייחודים למכירת תכשיטים, כלים, חפצי אמנות וכד', עמדת שזירת פרחים וזרים ללא תשלום, עמדת מגנטים ועוד.

 

ההופעה המרכזית של הערב היתה של הזמרת האגדית, הגדולה מכולם, ריטה שכבשה את הבמה עם המופע "אהבה גדולה" שכלל את להיטיה הגדולים ביותר לצד שיריה בפרסית. הזמרת פצחה בריקודים וגם הנוכחות בקהל נעמדו על רגליהן.
ראש העיר, אבירם דהרי בירך את הנוכחות ובראשן את רעייתו יעל בברכת "יום אישה שמח" וציין כי העיר קרית גת לא זקוקה ליום הוקרה אחד לנשים וכי הלכה למעשה נשים מכהנות ברוב התפקידים בהנהלת העיר. כמו כן ציין ראש העיר, כי רובע שלם בכרמי גת יקרא על שם נשים יהודיות פורצות דרך לאורך כל ההיסטוריה ועד ימינו. עוד ציין ראש העיר את חגיגות ה-60 לעיר ולאזור ואת ההצדעה לנשים המייסדות.

 

השנה, הוחלט להעניק תעודות הוקרה לראש העיר וראשי המועצות על תרומתם רבת השנים לקידום נשים והעצמתן. יועצת ראש העיר לקידום מעמד האישה בקרית גת , מזל שניר העניקה את תעודת ההוקרה לראש העיר.

 

ראשת המועצה האזורית יואב, ד"ר מטי צרפתי הרכבי בירכה את נשות הערב וציינה כי היא מצפה שעוד ועוד נשים ישתלבו בעמדות מפתח בעשייה ציבורית ובפוליטיקה.

 

בהפקת הערב לקחה חלק גם חברת אינטל, שקבעה את משכנה בקרית גת ומלווה אירועים ופרויקטים עירוניים. מנהלת אחריות תאגידית באינטל, רויטל ביתן, בירכה את הנוכחות וציינה את תרומתן המשמעותית של נשות אינטל לעוצמה הכלכלית  והאנושית של החברה.

 

עוד השתתפו, סגנית ראש העיר ויו"ר  מנהל הנשים העירוני בקרית גת שולמית סהלו שקיבלה אך היא תעודות הוקרה, יועצת קידום מעמד האישה ושיויון מגדרי במרכז השלטון המקומי, שולה אגמי, יו"ר דרקטוריון רשת המתנ"סים בקרית גת רבקה בוזגלו ומנכ"ל הרשת אמיר בן שמחון, יועצות לקידום האישה במועצות האזוריות : תמר רחמים יועצת ראש המועצה שפיר, מלי כוכמן יועצת ראש המועצה באר טוביה, וסופי וקנין יועצת ראש המועצה לכיש.


תודות מיוחדות לכל השותפים במלאכת הפקת הערב, צוותי רשת המתנ"סים קרית גת, מתנדבות ועוד.