בשעה טובה:

ראש העיר קרית גת אבירם דהרי : זה כמה שנים שקרית גת מאכלסת בכל שנה שכונה

בטקס חגיגי שנערך הבוקר במעמד רב העיר הרב שלמה בן חמו , ראש העיר קרית גת אבירם דהרי וראש רשות מקרקעי ישראל עדיאל שימרון, חברי מועצת עיר ,אורחים ואנשי חינוך , הונחה אבן הפינה לביה"ס היסודי השני במתחם 02 בכרמי גת ולעוד שלושה אשכולות גני ילדים הכוללים 11 כתות גן.
אלה מתווספים לביה"ס היסודי הראשון בכרמי גת במתחם 07 ולעוד שמונה גני ילדים העומדים מוכנים לקבל את פני התלמידים כבר בשנת הלימודים הבאה.

מתחם 02 המכונה רובע הנשים העבריות קרוי על שמן של נשים עבריות מובילות שינוי מימי התנך ועד ימינו- לכבודה של העיר קרית גת ,ציין בדבריו אוהד יחזקאל מנכל מינהלת כרמי גת שהנחה את הטקס וסיפר איך הפך רובע המגורים כרמי גת מחזון ומתכניות כתובות למציאות מדהימה של אלפי היתרי בניה ובנינים עומדים ,גשרים, תשתיות מוסדות חינוך וציבור פארק ירוק רחב ידיים והיד עוד נטויה לבנות עוד אלפי בתים ברובע החדש.

ראש העיר קרית גת אבירם דהרי ציין בדבריו כי להורי סבתו שהגיעו לישראל בשנת 1881 ,לדור ההורים , לחיילי חטיבת אלכסנדרוני שנפלו על אדמת התל הסמוך וכך גם לנו אנו  –לכולנו מטרה אחת : לבנות בית בארץ ישראל, ראש העיר פנה אל מנכ"ל רשות מקרקעי ישראל ואמר לו "זכות גדולה נפלה בחלקנו לבנות את הארץ הזאת את העיר הזאת" .
"המציאות המדהימה בקרית גת מראה כי מאז 2014 איכלסה קרית גת בכל שנה שכונה , החל מרובע הבנים ואחריו גוגנהיים ,לאחריהם רובע הפרחים ,השנה צפוי להתאכלס רובע אבני החושן בכרמי גת ,בשנה הקרובה רובע הנשים העבריות ורובע בני ישראל, אחריו רובע הנחלים בכרמי גת וכך גם בשנים הבאות עלינו לטובה : "בכל שנה שכונה " 

מנכ"ל רשות מקרקעי ישראל עדיאל שימרון ציין בדבריו כי קרית גת הצליחה להפוך את התכניות והשרטוטים על הניירות למציאות של בנייה בקנה מידה עצום "מרגש מאד לראות את התשתיות, הבתים , בתי הספר הגשרים, הכל יוצא לפועל על הצד הטוב ביותר ובמהירות גדולה".
עוד הוסיף כי על אף המריבות וחילוקי הדעות בין העירייה לר"מי הוא יודע לומר כי כל כוונתו של ראש העיר היא להיטיב עם תושבי העיר ! לנו יש אילוצים משלנו והמחלוקות הללו נועדו רק לטוב , להמשיך לבנות את הרובע הזה .

"אנחנו כאן לצידך ראש העיר להמשיך במלוא המרץ להפוך את החזון למציאות המרגשת שאנו רואים כאן", ציין בדבריו .

בתום הברכות פנו האורחים לטקס הנחת אבן הפינה וסיימו בתקווה להגיע לכאן בעוד שנה לחנוך את ביה"ס וגני הילדים שיעמדו על תילם.

לוח אירועים
לכל האירועים