בטקס מיוחד: נחנך רשמית אצטדיון הטוטו פייס בקרית גת!

ביום שלישי השבוע, נחנך רשמית איצטדיון הטוטו –פייס ברובע ההעפלה, ע"ש מד' מעפילי אגוז.
טקס חנוכת האיצטדיון נערך במעמד יו"ר מפעל הפייס האלוף במיל. עוזי דיין, ראש העיר קרית גת אבירם דהרי, יו"ר הטוטו יוסי פילוס, מנכ"ל הטוטו איציק לארי וראש מינהל הספורט במשרד התרבות והספורט, עופר בוסתן .
בטקס השתתפו יו"ר המתנסים רבקה בוזגלו, מנכ"ל רשת המתנסים אמיר בן שמחון, שחקני מחלקת הנוער בכדורגל ומאמניהם ואנשי רשות הספורט בקרית גת.

לראשונה בישראל שיתפו פעולה מפעל הפייס והטוטו לטובת הקמת מתקן ספורט במשותף.
יור מפעל הפייס עוזי דיין ציין בדבריו: "קרית גת היא היהלום שבכתר. אנו שמחים לעשות בה דברים בפעם הראשונה: כך בנינו בריכה לראשונה בקרית גת וכך אנו לראשונה משתפים פעולה באופן רשמי עם המועצה להסדר ההימורים והטוטו לטובת הקמת מתקן. נמשיך לתמוך בקרית גת ולהקדים את תקציבי מפעל הפייס לשנים 2019-2020".

ראש העיר אבירם דהרי, הודה בדבריו ליור מפעל הפייס, לשרת התרבות והספורט, חברת הכנסת מירי רגב ולנציגי הטוטו: "ידוע ששיתוף פעולה פורה מביא לתוצאות שעולות על סך המשאבים, כך גם כאן, הודות לחיבור בין כל הגורמים אנו חונכים היום איצטדיון איכותי, הפעיל מידי יום שעות רבות ונותן מענה לקבוצות מקצועיות ועממיות. נמשיך לשתף פעולה עם כולכם לטובת תושבי העיר קרית גת", ציין ראש העיר.

אמיר בן שמחון, מנכ"ל רשת המתנסים, הנחה את הטקס וסיפר לאורחים על המתקן המשודרג המצוייד באמצעים העומדים בסטנדרטים של הליגות המקצועיות ומאפשר לקיים בו אימונים ומשחקים לקבוצות מקצועניות בכדורגל ובאתלטיקה. כך שגם בני נוער, גם ילדים גם קבוצת הכדורגל וגם אלופת המדינה בכדורגל נשים, כולם משחקים במתקן הזה. אמיר סיפר בשבח הירתמות כל הגורמים לטובת הקמת המתקן החיוני.
עם סיום הטקס פנו האורחים לשוחח עם חניכי מח' הנוער בכדורגל ואף בעטו כדורים לשער, לא בהצלחה מרובה יש  לציין, אל מול שוער מחלקת הנוער שהדף כמעט את כל הכדורים.

בדבריו ציין עוזי דיין כי פעם כינו את הספורט "חינוך גופני", יש הרבה חינוך בספורט: יש משמעת, משחק קבוצתי, וויתור על אגו. "גם במשחקי ספורט בונים אישיות ואתם חווים ועוד תחוו את זה", אמר לשחקנים הצעירים.

כולם סיכמו את הטקס בברכת שנה טובה וגמר חתימה טובה.

בתמונה מימין לשמאל :האלוף עוזי דיין, ראש העיר אבירם דהרי ,יו"ר הטוטו יוסי פילוס ועופר בוסתן מנהל בספורט במשרד התרבות והספורט.